Ve Federální budově dojde k teroristickému útoku! Uvolňuje se plyn, po jehož vdechnutí lidé jednají velmi agresivně a vzájemně se zabíjejí. Hrstka jich však infikovaná není. Vývoj plynu – biologické zbraně – byl však utajovaný, a tak agenti nemají zájem někoho z budovy zachraňovat, naopak chtějí provést její demolici. Začíná souboj s časem. (oficiálny text distribútora)

Tipko

Nemyslím, že tento film bol odpad. Aj keď s niektorými vecami v ňom nesúhlasím, ako napr. manželská nevera, bolo v ňom kus pravdy. Sú veci, ktoré vlády taja, ako napr. biologické zbrane, testované na ľudoch a ktoré chcú priniesť smrť miliónom ľudí, ale aj tým, ktorí nesúhlasia s genocídnymi plánmi súčasných vládnych globálnych moci pánov. Keď pravda vyjde na povrch, tak sa ju vlády snažia hneď ututlať. Myslím, že aj o tomto je tento film. ()

Virusman666

Je to doopravdy skoro k nekoukání, ale kdybych tomuto špatnému céčku dal "odpad", co bych potom měl dávat úžasným sovětským (následně rusáckým) "filmům" a skoro všem seriálům odkudkoli ? Takže jasná jedna hvězdička... ()

Ondrew odpad!

Veru, tento film je vskutku "ostra medicina" na divakove nervy. Osobne som ho dokazal dopozerat len s velkym sebazaprenim -- skratka som si povedal, ze treba vidiet aj odpad, o to viac si potom clovek vazi aspon bezne beckove zalezitosti. Vynikajucim pomocnikom bola funkcia rychleho pretacania, bez nej by som to asi predsa len nedal. V tejto snimke sa nachadza tolko nelogickosti, ze scenaristu s reziserom by som za svoje diletantske "umenie" poslal na nejaky opusteny ostrov. Zobrat by so sebou mohli i hercov, ktori su jednak nesympaticki a druhak sa ich schopnosti pohybuju niekde na urovni tretotriedneho serialu. Skratka... ak mozem komukolvek poradit: tejto sr@cke sa vyhnite obrovskym oblukom. 0%. ()

Hrobař

Odpad to není, ale proč proboha film s rozpočtem jak moje kapesný (usuzuji z využitých produkčních postupů) musí točit tak náročný efekty jako demolice budovy, výbuch na střeše nebo hořící vrtulník ? To se potom není čemu divit, když to potom vypadá jak instruktážní video na dělání efektů ve windows movie makeru. Nemluvě o dabingu - i moje expřítelkyně už neříká útočný pušce "pistole"(předpokládám, že něco podobného v originálním znění nezaznělo). Jasně je tu spoustu dalších neduhů a to hlavně ve scénáři, kterej se snaží vysvětlil na sebe nalepenou kopu nesmyslů a vůbec se mu to nedaří. Ale něco z hitmanovskýho úvodu docela ušlo, gore na začátku příjemně nalákal (zase, proč kurva musíte ty scény opakovat a proč kurva uděláte i blbej kouř digitálně) a celkově se to dalo ustát. Odpad je moc nízko, vzhledem k zdejšímu podhodnocení mírně nadhodnocuji :-) ()