Bragging Rights 2009 se uskutečnilo 25. srpna 2009 v Mellon Arena (Pittsburgh, Pennsylvania). Na kartě se sešlo pět zápasů.

1) The Miz vs. John Morrison
2) Beth Phoenix, Michelle McCool & Natalya vs. Gail Kim, Kelly Kelly & Melina
3) The Undertaker vs. Batista vs. CM Punk vs. Rey Mysterio (Fatal 4-Way World Heavyweight Championship)
4) Team Smackdown! vs. Team Raw (14-Man Tag Team Match o Bragging Rights Trofej)
5) Randy Orton vs. John Cena (60-minute Iron Man Match) (TheSpearCZ)

Nix

Tahle PPV mě zaujala hned na první pohled svým netypickým zápasem, který nese stejný název jako název PPV. Ano tento druh zápasu je pro mě nový a opravdu mě zaujal. Bylo to svižný, mělo to nápad,mělo to dokonce i nečekané vyústění peostě vše co skvělý zápas wrestlingu musí mít. Avšak zbytek PPV nebyl úplně špatný,tak dle očekávání jsem nečekal žádný zázraky jenomže poslední zápas Cena vs. Orton mě opravdu překvapil a na to že to bylo dlouhý 60 min. tak to byl opravdu masakr. Jinak ostatní zápasy byly fajn, nebylo to nic převratnýho ale celkově byla tahle POV zajímavá a určitě se podívám i na ostatní. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Step Up (I'm On It)“ od Maylene and the Sons of Disaster. (TheSpearCZ)