Dalryeora godeungeo

• Južná Kórea 달려라 고등어 (viac)

Cha Gong Chana ve škole všichni učitelé nesnášejí a snaží se ho za každou cenu vyloučit. Jednoho dne však nastoupí do třídy nová studentka a vše nabírá jiný směr. (Pethushka)

Pethushka

Jediným lákadlem pro mě byl Lee Min Ho. Nebýt jeho, tenhle seriál bych si pravděpodobně nikdy nepustila. Dějově to bylo docela chabý, ale nemůžu říct, že bych se chvilkami nebavila. V šestém díle jsem se zasekla s tím, že to nedokoukám. Trvalo mi dva a půl roku, než jsem se k tomu opět vrátila. A bylo to z jediného důvodu, leželo mi v hlavě, že je to jediný korejský seriál, který jsem nedokoukala. Teď můžu klidně spát. I když vlastně nemůžu, protože to dopadlo jinak, než jsem doufala. Lépe řečeno, Min Ho si vybral jinou, než jsem doufala. Ale co už... 2,5* ()

ainny

Tohle je teda parádní úlet, který snad ani tvůrci nemysleli vážně. Sice jsem se bavila, ale na druhou stranu jsem byla ráda, že stopáž je oproti korejským zvykům poloviční. ()

Moiraine

Musím se přiznat, že to na mě celé působilo, jako kdyby to vzešlo z hlavy desetileté holky. Pokusit se o ztřeštěnou komedii je celkem risk - buď to může být úžasně vtipné a nebo naprosto trapné. Tady to většinou bylo to druhé. Pitvořící se Lee Min Ho to taky moc nevylepšil. Naštěstí se to díky krátké stopáži dalo přežít bez nějaké větší újmy a pár těch vtipů bylo i k zasmání (i když jich bylo jen naprosté minimum). ()