Květa Zemanová (J. Tvrzníková) má tři malé děti a manžela, který ji v jejích očích spíše přehlíží a čas a energii věnuje mnohem víc práci, než rodině. Na podnikové rekreaci se Květa seznámí se stárnoucím inženýrem Emilem (J. Bek), který jí věnuje pozornost, kterou postrádala v manželství. Se svým okouzlením Emilem se Květa svěří kamarádce (K. Fialová), která se rozhodne nenechat věci jen tak a tajemství vyzvoní manželovi. O víkendu se chce Květa pod záminkou výletu s přáteli vydat na schůzku s Emilem. Rozehraje se kolotoč manželských intrik a nečekaných událostí… (Česká televize)

javlapippi

Po práci rekreaci. Najlepšie s ROH. Ak budete mať šťastie, stretnete na nej svoju životnú lásku a rozbijete stavebnú bunku štátu. Mám pocit, že sa tu súdruhuje trošku viac ako v predošlých častiach, na druhú stranu je to konečne vo farbe. Josef Bek ako profesionálny zvodca skvelý, Květa Fialová ako nie úplne bútľavá vŕba tiež, ostatní príliš nezaostávajú. Pekná scéna je keď esenbák s nezletilcom sediac v tráve svorne mlsajú nanukovú tortu. ()

Hombre8

Vskutku povedená rodinka. Bek v roli svůdníka exceloval, oplývajíce moudry jako vyšitými od Plzáka, Kostka se taky snažil, ostatek statický a práce s dětskými herci opět vyloženě kulhala. Celkově, hlavně díky chatrnému příběhu, na rozhraní dvou a třech hvězd, ale k přihlédnutím ke zhrzenému donchuánovi Emilovi za tři. ()

rakovnik

Sešel se nám opět pár z dílu "Embéčko" i se synem, kterému přibyli sourozenci a po letech přišla ve vztahu nuda. Žena s dětmi má pocit, že o ní muž nejeví zájem, on má pocit, že maká pro rodinu. Nadčasové téma. Ovšem brát si na rande děti opravdu nejde. Obzvláště, když i pan inženýr má tajemství. ()