Láska z kontejneru

všetky plagáty
Krátkometrážny / Romantický
Česko, 2011, 6 min

Radko

K recyklácii odpadu cez zaľúbenie. Krátke, vtipné. Enviro téma je mierne v pozadí milostnej miniatúry, no cítiť ju priamo v smetiarskom zarámovaní deja. Slečna pri nočnom potácaní sa mestom pri návrate z ťahu naďabí na prekážku v ceste a tým následne aj na toho pravého. Následné láskyplné hopsanie pri metronóme a záver v disko klube sú poslabšie a neprekrýva to ani príliš najavo daná irónia. Úvod plný trefných poznámok na adresu okolia a celkové pro triediace stanovisko vyvažujú nedostatky druhej polovice a päťminútovku tak posúvajú do mierneho nadpriemeru. ()

Tom_Lachtan

z celé série parodických ekoagitek jednoznačně nejslabší kus, tam, kde je v ostatních částech ironie a parodie je tady jenom ta agitka, kterou od dvou hvězdiček zachránila skvělá Barbora Poláková a nepřepálená stopáž, díky níž nemá tahle pseudoromance moc času nudit ()

Vančura

Ó, báječná Barbora Poláková! Hlavně na začátku, od nástupu popeláře už jsem jenom umíral trapností. Každý, kdo někdy viděl popelářský auto, se musí tomuhle dílku jen ušklíbnout - kdo to kdy viděl, aby ho řídil jen jeden člověk, a ještě si v něm mohl po Letné vozit krasotinky, haha. Celkem dost nuda, podle mě. ()

ivishka

Kraťasu pomohl hlavně kritický pohled na svět očima jedné ožralé ženské. Velmi často mívám takové pohnutky, že začnu křičet po olizujících se párech nebo po čumilech v tramvaji apod...Jinak je to celkem naivní a nástupem popelářů na taneční parket s typickým osvětlením, které říká jasně a stručně - teď byste se po vzoru amerických trháků měli rozplynout blahem...Dost průměrné. ()

Cheeter odpad!

Myšlenku podporuji, ale z této série videí zatím pro mě nejhorší. Ostatní měli aspoň nápad, tady ani nevidím ani snahu, spíš jenom sázku na jednoduchou kýčovitost. ()

RakeW odpad!

Blbé, nudné, bez nadhledu. Až na pár kamerových pohledů to není, na rozdíl o zbývajících spotů, zajímavé ani po technické stránce. Mýtus je tu podán velmi prvoplánově a nezábavně a ani Měcháček nevypadá, že by si to užíval jako ty ostatní role. Pro mě #5 na samosebou.cz a zbytečná piha na kráse jinak kvalitní kampaně. ()

josieaddms

Škoda. Vypadalo to na docela zábavnou kampaň, ale tohle se nějak nepovedlo. Chybí nadhled, něco navíc, a scény které měli působit vtipně a parodicky, působí trapně a nuceně. A neříkám to proto, že bych si z nějakých důvodů potřebovala vylévat vztek, (i když bych mohla) ale říkám to skutečně proto, že není nic jednoduššího než zparodovat romantickou komedii, a tady se to fakt nepovedlo. Herci působili strašně prkeně, a vůbec z toho nešel žádný ironický pocit, přes to, že to měla být ironie maximální. Jedna hvězdička za snahu. ()

topi80

Díval jsem se na to jako divák, který neměl tušení, že by mělo jít o nějakou agitku či kampaň na třídění odpadu (jak tady naznačují ostatní diskutující). A celkem jsem si užil příběh, jak si ožralá fiflena nabrnkla popeláře. Až v titulcích jsem zjistil, že v roli oné opilkyně zazářila Bára Poláková, kterou jsem považoval jen za další z uměle vytvéřených sérebrit. Ale asi něco umí. Pobavil jsem se, takže film, ač nešlo o nic geniálního, splnil účel. ()