Jackie Burke, vlastním jménem Jacob Burkowitz, je zestárlý herec před sedmdesátkou, který se kdysi, před třiceti lety, proslavil v televizním seriálu. Lidé ho dodnes poznávají a ztotožňují s postavou, kterou hrál, nikdy se ze stínu „Eddieho“ nevymanil. Vrchol kariéry má tedy dávno za sebou, dnes vystupuje jako stand-up komik v klubu v newyorské židovské čtvrti Levittownu, který vede skutečná legenda komedie Jimmie Walker (hraje sám sebe), ale pořád ještě dokáže lidi rozesmát. Nechybí mu sarkasmus a životní rebelantství. Jeho osobní život není nic moc, je dávno rozvedený, jediný syn mu před lety zemřel na předávkování, a s bratrem Jamesem (a jeho ženou) má dost konfliktní vztah, ostatně jejich dětství bylo neradostné. Při jednom ze svých vystoupení se Jackie dostane do konfliktu s arogantním divákem, popere se s ním a přerazí mu nos. U soudu se také nechová moc pokorně a soudkyně mu napaří třicet dní ve vězení a sto dní veřejně prospěšných prací… (TV Nova)

majec4

De Nira mam velmi rad a tu to dal na komedialnejsiu notu. Radsej ho mam v starych drsnych chutovkach, ale aj tu ma celkom oslovil. Frky boli fajn, daval to vsetko trefne. Prihovor na svadbe nemal chybu. Film ma pobavil, vsetko je ok, ale neviem, daco mi tam chybalo. 3,5 *, ale zaokruhlim to smerom dole. ()

Gastovski

Komedie s De Nirem od počátku druhého tisíciletí bývají většinou trapná a nedůstojná hovna, tady se jedná o vyjímku. Lehce romantická komedie s příjemnou Leslie Mann a tunami dobrých hlášek, které pravděpodobně dali dohromady reální stand up komici, kteří si zde i zahráli. Potěší i Danny DeVito s H. Keitelem, kteří se taky postarají o pár vtípků. Zkrátka se jedná o lehce nadprůměrnou komedii. ()

zahadum

Zašlá sláva kedysi výborného herca De Nira už dávno pohasla. V tomto filme ale nič neskazil ani ničím neohúril. Je to taká dlháá prezentácia starých vyslúžilcov z Hollywoodu ktorí sa stretli, ak si pamätali tak sa aj zabavili. Ja ako divák som miestami našiel vtipné miesta a až na tú prepálenú dĺžku filmu to bolo niekde v strednom pásme zábavy. 60 % ()

eraserhead666

"Řekla, že prý jsem lesba a kouzelnice. Tak jsem ji ošukala a nechala zmizet." Už jsem to u nějakého jeho filmu určitě psal, ale vážný De Niro mě vůbec nebaví tak, jako komediální De Niro. Na stará kolena se z něj stal hodně zábavný komik, který, když se zadaří, nandává jak prase. Tady mu pod nohy trochu házela polena zbytečně dlouhá stopáž. Naopak dramatičtejší linie jen dala povystoupit trefným a skvělým vtipům a frkům (ne vždy nutně z úst De Nira), u nichž jsem se smál nahlas. Do filmu jsem však šel kvůli Leslie Mann a to je prostě zlatíčko. Navíc zde hraje úplně parádně. A když říká "motherfucker", je tak rozkošná, že bych ji chtěl poňuňat. 3.5* ()

kaylin

Robert De Niro v tomhle filmu ukazuje, jak skvěle dokáže zvládnout hlavní role a jak je pořád velkým hereckým mistrem. Je neortodoxní, je hnusný, je hnusný a je vtipný. Ani jsem nečekal, že by ještě mohl natočit film o komikovi a být zase trochu jiný, ale přitom neskutečně uhrančivý. Měl ale i dobré herecké kolegy. ()