Another: The Other - Inga

• Japonsko Another The Other -因果-

Nultá epizóda seriálu Another (2012) poukáže na zaujímavé skutočnosti. Ukazuje spoločné chvíle Mei Misaki a Misaki Jioka. Mei práve začala navštevovať tretiu triedu; znamená to niečo? Tento diel umožňuje zistiť, ako sa to všetko začalo. Prequel však prezrádza niektoré skutočnosti, ktoré vyplynú až zo záveru pôvodného dvanásťdielneho seriálu. (Hees)

DaweForeman

Taková doplňující jednohubka. Takhlenc by nějak měly vypadat OVA a ne jako obykle, kdy se jedná o nějakou ztřeštěnou nenávaznost, kdy se jede na nějaký výlet nebo nějaký speciální vtipný okamžiky. Ano píšu schválně OVA a doplněk, i když je skoro všude označován tento díl jako nultý. Je lepší si ho shlédnout až po základní části, protože jinak vám ubere v tý hlavní části určité napětí. ()

Arkanoid

Ak si to pozriete pred pozretím si seriálu, Vaše hodnotenie bude nižšie, no ak potom, pozitívne umocní Váš výsledný dojem zo seriálu a neubránite sa vysokému hodnoteniu. ()

Hees

Prequel, alebo v podstate nultá epizóda hororového Another. Vysvetľuje niektoré súvislosti, ktoré sa dozviete až pri pozretí posledného dielu. Odporúčam teda pozrieť až keď budete vidieť celé anime Another http://www.csfd.cz/film/305669-another/, ktoré má dvanásť dielov. V podstate je to taká "jednohubka" pre fanúšikov. Nič nové som sa nedozvedel, ale keby som to pozeral skôr pred anime, by som nebol potom prekvapený niektorými udalosťami a súvislosťami. ()

Dharmma

Tahle nultá epizoda se mi líbila snad více než celé anime. Během těchto 20 minut to krásně vyjasní pouto mezi dvojčaty a člověka i emočně trochu zaskočí. Prostě zde se povedlo vytvořit to pouto mezi divákem a postavy, což se podle mě v anime úplně nezadařilo. Váhám zda dát 4* nebo ne, ale po tom co mě anime trochu zklamalo nakonec ty 4 hvězdičky dám. ()