Vyšetřování brutální vraždy se komplikuje, když přibyde další mrtvý. Co mohou mít obě události společného? Saga je konečně propuštěna z vězení a ihned se zapojuje do vyšetřování. Ne všichni kolegové jsou však jejím návratem do týmu nadšení. Henrikovi se stále vrací myšlenky na jeho dvě zmizelé dcery, ačkoli nahlas říká, že se musí od celé věci konečně odpoutat a posunout dál. Saga se pak rozhodne, že se do záležitosti ztracených dětí pokusí vložit, a objevit tak spojitosti, které mohli ostatní přehlédnout. (Česká televize)

Anderton

Pokračujeme tam, kde sme naposledy skončili a postupne sa rozvíja prípad. Žiadne zásadné odhalenia nás v druhej časti nečakajú, ale jedna vražda áno. Je len otázka, na čo bol ten cliffhanger na konci prvej epizódy dobrý, keď sme presne vedeli, čo sa stane na začiatku tejto. Ale možno sa mýlim a tvorcovia majú opäť nejaké eso v rukáve, ktoré vytiahnu päť minút pred koncom celej série a celkom by som sa na tento typ zvratu tešil. ()

Frajer42

Na to, že je tato série o 2 díly kratší, se zatím nikam moc nežene a vývoj je velmi pozvolný. Taktéž jsem nabral dojem, že jsem byl v závěru minulého dílu svědkem nejzbytečnějšího a nejdebilnějšího cliffhangeru v dějinách kinematografie. Pevně doufám, že se mýlím a tvůrci mají vymyšlené, jak tuhle dějovou linku s prošpikováním od jebnuté spoluvězenkyně v budoucnu ještě použijí a rozvinou. Přesně jsem se bál toho, že smrtelně vyhlížející zranění bude ve výsledku znamenat pár dní na lůžku a návrat ve skvělé kondici. I tato 4. série je prozatím určitě koukatelná, ale stále nejsem do víru dění vtažen dostatečně intenzivním způsobem. 75 % ()

castor

Další mrtvý zamotá dosavadní vyšetřování. Dle očekávání se objevují nové postavy, zase v tom všem máme zmatek, ale to si opět sedne. Deportovaný gay zůstal v zemi, šéfka imigrační úřadu obdržela spoustu výhružek, na scéně je i matka se synem, které ohrožuje násilnický manžel. Nové postavy se objevují rovněž v podivném uskupení lidí, zajímavě se jeví i dvě náctileté sestry, které žijí z kapsářství. Saga je konečně zproštěná viny a propuštěná z vězení, Henrikovi se stále vracejí myšlenky na jeho dvě dcery, přitom je to už osm let od jejich zmizení. ()

Necrotongue

Tentokrát jsem si dovolil jednu hvězdičku sundat, protože jsem měl dojem, že se tvůrci tak soustředili na vedlejší dějové linie a předhazování zjevně falešných stop, až jaksi pozapomněli pohnout s hlavním vyšetřováním. Jo, jo, já vím, že to mají určitě perfektně vymyšlené, takže vlastně jen blbě rýpu, ale co už. ()