Během opakovaného obcházení svědků a potvrzování jejich výpovědí Saga pojme podezření, že někdo z vyšetřovacího týmu mění záznamy. Klíčová svědkyně Laura se probrala k vědomí a konečně policii pomohla sestavit portrét pachatele. Martin se evidentně svými pravidelnými návštěvami ve vězení definitivně dostal Jensovi pod kůži, což ale vede k tomu, že se Jens začne uzavírat. (Česká televize)

Necrotongue

No jo, přesně tohle jsem popsal v jednom ze svých předchozích komentářů/ recenzí. Postavy, o nichž nic podstatného nevím, se vyskytnou v rané části příběhu, velmi dlouho jen brzdí děj, s nímž zdánlivě nemají žádnou souvislost, a pak se všechno poměrně elegantně propojí. To přesně mám na scénáři tohoto seriálu rád. Tady nejsou zbytečné ani pohledy do rodinného/ domácího života vyšetřovatelů; v jiných seriálech tyto návštěvy spíše ředí a zpomalují děj, tady fungují tím správným způsobem- dodávají postavám potřebnou hloubku. Kvalitní epizoda. / Poučení: Pozor na šedé myši. ()

Anderton

Tak ide skôr o taký veľký nádych pred finále a popravde ma záverečný zvrat nijak extra neprekvapil. Možno sme boli svedkami jednej slepej uličky, ale bohvie, v prípade Mostu si človek až do konca nemôže byť ničím istý. V tomto dieli sa mi séria začala zdať mierne prekombinovaná, ale verím, že sa nakoniec všetko elegantne vysvetlí a ak aj ostane niečo otvorené, tak všetko logicky bude do seba zapadať. ()

castor

Evidentně se vše vyřeší a ještě solidně domotá zase až v samotném závěru. Zatímco na cíl umanutá Saga nejprve odhalila záměry chůvy Martinových dětí, nyní pojme podezření, kdo by mohl být mužem ze schodiště, který schytal do očí pepřový sprej. Čerstvé dánské pečivo její domněnku potvrdí. Vše okolo vyšetřování se postupně stáčí k dánské světově významné farmaceutické společnosti, manželka bratra její ředitelky mezitím odhaluje, co hošan po večerech sleduje u svého počítače ve sklepě. ()

Frajer42

Můžu být tak prudce geniální? Ano, můžu. V tomto dílu se dokonce ksicht mého hlavního podezřelého objevil i na papíře. Znovu jsem doplatil na svoji genialitu a tento díl si moc neužil, protože byl znovu takový převážně rekapitulační, kdy se s velkou slávou odhalilo to, co už mi bylo dlouho jasné. Také se uzavřelo pár méně významných vedlejších linek. Moc nového nám do vínku díl rozhodně nedal, přesto se těším, co si pro nás v závěru tvůrci připravili a zdali se dočkám nějakého šokujícího zvratu. Navzdory podstatně košatějšímu ději se v tuto chvíli zdá být spousta souvislostí křišťálově průzračných. ()