Při návratu z večírku byla znásilněna. Policejní vyšetřování ukázalo, že kromě alkoholu měla v krvi i stopy drogy. Okruh pachatelů se zmenšuje... Johanna Schröderová se vrací v noci na kole z narozeninového večírku své přítelkyně Leonie, když ji kdosi poblíže jejího domu na břehu Labe znásilní. Když překoná stud a oznámí to na policii, ihned se rozběhne vyšetřování. To ukáže, že měla v organismu nejen zbytky alkoholu, ale také stopy tzv. tekuté extáze neboli k. o. kapek. Zdá, se že jí drogu zvyšující pohlavní chtíč, ale také vyvolávající bezvědomí, kdosi podstrčil na večírku. Okruhu možných pachatelů se zužuje na její přátele. Policejní vyšetřování vede do ztracena, ale Johanna se nevzdá a nakonec v mobilním telefonu jednoho ze svých kamarádů nachází kompromitující snímky. (oficiálny text distribútora)

Aky

Mohl to být skvělý film, kdyby se námětu ujal lepší scénárista, režie nepřipomínala televizní inscenace osmdesátých let a herci nehráli podle stejných zvyklostí. Nápad zabývat se psychologií party přátel, z nichž jeden spáchal zločin, což všichni vědí, ale nikdo kromě viníka neví kdo, je lákavé - jenže zřejmě obtížnější, než se tvůrcům filmu na počátku zdálo. ()

kolemjdouc

reálně podané pořád jsem do poslední chvíle za pachatele věřila v někoho jiného.Škoda že film měl spoustu hluchých míst podle mě ale vinou herců.Simon byla ale opravdu dobrá ()

klerik

Nie zlé. Atmosféra i psychické stavy hlavnej hrdinky uveriteľné. Tvorcovia sa však príliš snažili o uveriteľnosť a film trochu dopláca na svoju jednoduchosť a reálnosť.... ()