Til Schweiger žije se svou dívkou u rodičů, jenže ona chce, aby žili u ní. On má v hlavě jen samé zavodění a nablýskanou káru, se kterou se rád předvádí. Ona mu závodění zakazuje a rozhodne se natruc, že bude soutěžit v „Miss mokré tričko“. (ČSFD)

dobytek

Opel Manta je krásný auto, na který se rád podívám a naštěstí jsou v tomhle filmu nějaký Manty snad v každym druhym záběru. Nebejt tam ty káry, tak to asi ani nedokoukám. Ještě mi udělalo radost, že jednu z hlavních rolí hrál můj oblíbenej komik Michael Kessler. Kdo zná skeče Kesslers Knigge, ten ví. Kdo nezná, měl by to hned napravit. No je to pro mě tak na rozhraní 2 a 3 hvězdičky. Ale dám 3 za mou oblíbenou písničku KLF - Last train to trancentral, která ve filmu zazněla. ()

Mexican82

Ak si tuneri jazdia drziaci volant v pozicii poludnie doteraz mysleli, ze zaciatkom vsetkeho bolo Rychle a zbesile, je potrebne ich nasmerovat k tomuto filmu plneho jeans s vysokym pasom, sustiakovych bund a nemeckej elektro sceny. Nazvucit to Kabatmi a posadit do roli Mant Octavku co taha pekne vodposda, vznikne krasna iluzia ako to vyzera u nas v europe este dalej na vychod. Dej je priemer, akcia nadpriemer a zabava, ktoru treba brat s nadhladom, graduje. Dobra oddychovka ()

Vančura

(Údajně) kultovní německá komedie, která pro mě byla strašně příjemým filmovým objevem. A každý blázen do aut (v tomto případě hlavně těch z 80s) si zde musí příjít na své, protože auta jsou zde na prvním místě - film je vlastně takovou poctou (či parodií - záleží na úhlu pohledu) životního stylu ztělesněného v hlavní postavě mladého kluka Bertieho, jehož život se bezvýhradně točí kolem motorů a rychlé jízdy - přičemž hlavní "hvězdy" zde jsou Opel Manta GT/E, Ferrari 328 GTS, Mercedes-Benz 190 E D&W [W201], a mihne se zde také krásný zelený exemplář Citroën 2CV - a jednoduchý děj je zde veskrze podružný, ale nic mu to neubírá na zábavnosti, a místy je to skutečně sranda (v mém případě ještě podpořená tím, že jsem film zhlédl v šíleném českém dabingu, který ten komický prvek ještě umocnil). Zajímavostí je rovněž obsazení, protože to byla první filmová role pro Tila Schweigera i Tinu Ruland (která si o 5 let později zahrála princeznu Blanku v pohádce Kouzelný měšec, což byla moje dětská platonická láska, a zde jí to sluší ještě víc - a vůbec celý ten film je dokonalé devadesátkové retro, které ve mně vyvolalo velkou nostalgii po té bezstarostné éře, takže moje hodnocení je skoro jistě zaujaté, a pokud člověk k autům ani devadesátkám nemá vztah, tak ten film nedocení). ()

DJ Lonely

Rychle a zběsile meets Taxi feat. Kobra 11. Překvapivě fajn německá jízda s mladým Schweigerem, aneb Bertík a Uschi jsou po uši zamilovaní. :) ()

• Ve filmu zazní skladba „Jungle Bill“ od švýcarského electro-dua Yello. (Frontie)