Doggie Heaven

Krátkometrážny / Komédia
USA, 2008, 10 min

Mladý muž (Leigh Whannell) při autonehodě zabije psa starší dámy (Lin Shaye). Ta si to nenechá líbit a mladíka zastřelí. Ten se tak ocitne v nebi, nikoli však v lidském. (danielosbourne)

Bossi123

Jamese Wana mám velmi rád, ale tento jeho kraťas nepovažuji za zvláště povedený. Nápad sice zajímavý, ale skoro celých deset minut jsem se nudil, až konec byl jakž takž povedený. Herecké výkony by podle mě mohly být lepší, hlavně v případě Lin Shaye, které si jinak velmi cením pro její role v Insidious nebo Detroit rock city. ()

Lucasion

Druhý kraťas od Wana se od toho prvního markantně liší. Aby taky ne, je to komedie. On nejen, že umí skvělý horory, tak točí i obstojný komedie. Deset minut, který vůbec neurazí a místy dokonce několikrát pobaví. Jak on to jen ten Wan dělá? Nechybí alespoň jeho drsný rukopis, když pejsánek dvakrát umře velmi násilnou smrtí. Ale bernardýn na gauči pobavil. (75 %) ()

SOLOM.

Spojení James Wan - Leigh Whannell a Lin Shaye nemohlo dopadnout zle. Jasně, není to to na co je člověk zvyklý, ale i tento krátkometrážní snímek s příchutí černé komedie se jim docela vyvedl. Ten malý čokl dostal pořádně zabrat a Leigh Whannell se svou řití jakbysmet. Každopádně do psího nebe a do vězení bych jít nechtěl. Mám svou prdel docela rád… ()