Frank se ale vážně zraní a potřebuje co nejdřív transplantaci jater. Čas neúprosně běží a jediným vhodným dárcem je Frankův bratr Dennis. Ten je ale momentálně za mřížemi. Ředitel věznice jim odmítá pomoci. Jenže Krokodýli musí Dennise za každou cenu dostat ven! Vždyť jde o život jejich kamaráda! (oficiálny text distribútora)

thoreau odpad!

Skoro mě mrzí, že si kvůli takové imbecilitě otloukám klávesnici. Morálně pochybný příběh ušitý horkou jehlou, naprosto nesympatické dětské figury, špatně skrývaná indoktrinace (děti byly naprostí kreténi a dělaly sviňárny, ale zase kámošily s Turkem, s klukem na vozíku a snesly v partě i týpka, co koktal). Asi vůbec nejhorší kinematografický počin, co jsem kdy viděl. Opravdu, bylo to asi fakt horší než 30minut po půlnoci. ()

fraktal

Dvojka se sice moc nevyvedla, ale završení série bylo už lepší (i když nedosáhlo vtipu prvního filmu). Zatímco ten byl o vstupu do dětství (a utvoření party), trojka je naopak spíš o jeho konci (a tudíž i rozpadu "gangu"). Na pozadí únosu pološíleného delikventa z vězení si zde (už o celé dva roky starší) hrdinové uvědomují cenu nejen přátelství, či lásky, ale i života a odpovědnosti za (nejen) své činy. ()

hygienik

Nemecký rodinný film by si zaslúžil samostatný subžáner. Keby sa jednalo len o jednotlivé filmy, tak je to chabý priemer. Žiaľ Nemci majú potrebu točiť aj druhé a tretie diely. A málokedy úspešne. Ani v Krokodíloch nepochopili, že po dvojke je čas zabaliť to a natočili tento treťotriedny, jednoduchučký film, ktorého námet tu už bol aspoň 100x a tie dialógy skoro boleli v ušiach. ()