Po prepuknutí zombie nákazy, ktorá vyhubila väčšinu populácie sa skupinka tých, čo prežili, snaží prebojovať skrz zničenú, hordami nemŕtvych ovládanú krajinu. Cieľom ich cesty je ostrov Catalina, ktorý má byť jedným z posledných útočísk vymierajúcej ľudskej rasy. (Karamanlis)

Pilda17

Zombie Apocalypse, není horor úplně z nejhorších, ale žádná sláva to také není. Natočeno v roce 2011 a i když se jedná o nízkorozpočtový snímek, tak efekty by mohly být daleko lepší. Bilo to občas do očí, až mi z toho bylo nevolno. Svěží jednohubka, která se jednou zvládnout dá, ale víckrát nikoliv.. 4/10 = 45% ()

JASON_X

Asylácká, tedy objektivně vzato podřadná zombiárna, s extrémně hloupým scénářem, s mizernou ruční kamerou, s druhořadými herci (až na mou oblíbenou horskou gorilu Vinga), kteří hrají hloupé postavy s hloupými dialogy (nejtragičtější je latina s katanou, s důkladným mejkapem a vystajlovanými vlasy, v upnutých džínách a kozačkách), s příšernými triky (které jsou ještě horší než jsem čekal)... Ale pro mou lásku k zombiežánru bavilo mě to, bavil jsem se (i když často nechtěně) a nenudil jsem se, což je pro mě při hodnocení směrodatné. Nejlepší scéna: závěrečný souboj se zombietygrem, který je... který je ryze asylácký. Nejhorší scéna: retardovaná režie nejprve použila ve 24.minutě (DC verze) scénu západu Slunce za mrakodrapy, aby v 57.minutě tu samou scenérii použila ke krátkému šotu východu Slunce tím, že ji pustila pozpátku; za takovouhle zhovadilost bych v horším rozpoložení rovnou vysolil odpad! ()

Campbell

Pro mě zcela průměrnej zombí kousek, nechápu ohlasy typu "nejhorší zombie film". Viděl jsem daleko horší, nicméně tenhle film nemá moc čím potěšit. Je tu parta lidí bloudící městem, občas někoho zabijou a občas někoho najdou. Film jde od nikud nikam. Což mě ale bylo celkem jedno. Navíc nečekal jsem nic světoborného od studia Asylum(Kdeže SYFY). Zombáci vypadaly celkem obstojně a tlející maso ušlo, jen někteří zombie v pozadí byly dost odfláklý. Herci byly poměrně sympatičtí a i když některé dialogy byly dost šílený tak mě to výjmečně moc nevadilo. Ale konec je úplně podělanej, je směšnej a nic neříkající. Další věc co film neuvěřitelně sráží je debilní digitální krev, pokaždé když vycákne tak je to digitální hnus, navíc třeba meč probodne 20 lidí a na meči není ani kapka krve. ()

korbitch22

Na poměry filmu direct to dvd slabé, ovšem na poměry produkční společnosti Asylum vlastně neuvěřitelný zázrak.Filmu se musí nechat výprava, apokalypsa vypadá věrohodně, lokace sou výborně vybrané, dočkáte se spousty opuštěních budov, vozů, popadaných trosek letadel atd.Efekty sice slabší, ale třeba úvodní sekvence nákazy s pádem letadla na Londýnský Big Ben doslova šokující na poměry tohodle studia.Tím končí veškeré klady, akce je špatně nasnímaná, efekty jak jsem zmínil mizerné, herecké výkony přesvědčivé jako feťák po 5. letech na heráku co vám tvrdí, že vám tu peněženku určitě neukradl.Největší průser je samozřejmě neuvěřitelně imbecilní scénář.Oni totiž spadly bomby na města a vyřadili veškerou elektroniku a nefungují tím pádem žádné vozy, to je sice moc hezké, ale v celé USA jsou asi vozy na elektroniku, nikde se nenajde pravý americký křáp z 80. let, kterým by se dalo v poho jet, ne taková auta v USA neexistují :D Hlášky jako hlavně sbírejte šípy, za 20 vteřin běžej kolem mrtvol který sejmuli šípama, ale ani jeden si nevezmou zpátky a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna.Poslouchat dialogy bylo utrpením a když vás akční film baví nejvíc, kdy se nebojuje, nebo nedej bože nemluví a jen se chodí apokalyptickou krajinou, je něco špatně.Typicky režisérsky i scénáristicky nezvládnutá céčková záležitost, která překvapí skvělými lokacemi a tím, že je to nejlepší film studia Asylum všech dob.K tomu Ving Rhames dobře hláškoval a kdyby z toho na konci neudělali zombie Píča a Jeho Život, rozloučili by se se ctí.Za deset let se možná dočkáme slušného DVD béčka, jen tak dál klucí jední Asylácký.35%. ()

karlik4801

Prostoduchý děj. Skupinka lidí se snaží přežít. Dál nic. Zombie filmy většinou nemají extra dej, ale snaží se zaujmout pořádnou vyvražďvačkou, hlavním killerem a popřípadě strachem. Bohužel, tady jsem neviděl nic z toho. A ten digitální tygr, kdyby se aspoň ten vizuál povedl, mohl to být originální nápad, takhle to je ale k smíchu. Ani Ving nevypadá jako pravej ochránce, možná je to věkem, ale připadal mi spíš jako hodný strýček. ()