Když se objeví tajemná právnička Gina Hawkes (Thekla Reuten) a žádá Harryho (Philip Glenister), aby pro jejího klienta našel chybějícího svědka alibi, souhlasí s tím, že tuto práci vezme, ale je nevědomky zatažen do vyšetřování smrti svého bratra před 20 lety. Harry se rychle ocitne uvězněn v mnohem větším a složitějším spiknutí, které zasahuje hluboko do srdce britského politického systému. (mokelembembe)

Nerhinn

Doporučila bych nenechat se odradit úplným začátkem, který je lehce zmatený . Děj se však rychle rozjel tak, že jsem z něj nebyla schopná spustit oči a seriál jsem "slupla" naráz. Velmi napínavé. ()

VanThomass

Zatím jsem vždycky britskou tvorbu chválil a nejinak tomu je i u minisérie Hidden. Politický thriller jako seriálový žánr není zrovna běžný, ale Hidden dokazuje, že je to škoda. Herecké obsazení nemá chybu a scénář má minimum hluchých míst. Je pravda, že hlavně první epizoda je možná místa trochu chaotická, ovšem když po 4. dílů vše pěkně zapadne do sebe, tak začne člověk toužit po dalším pokračování. ()

DaViD´82

Ad komentář u Luthera: Tak to BBC málem dotáhla až na pětiúhelník; málem. Hidden kvalitní je, ale absolutoria nedosahuje. Tváří se jako (neo)noir, ale je spíše politickým thiller ne nepodobným State of Play, který se v poslední epizodě překlopí v "britskou Čtyřiadvacítku". Hidden těží především z atmosféry a charismatického Glenistera, méně pak ze scénáře. Ten sice není v žádném ohledu nepovedený, ovšem je příliš roztahaný. Jedinou výtkou tedy je, že by to chtělo pokrátit na rozsah tří epizod. Ovšem nic to nemění na tom, že pokračování bych si nechal líbit; Harry Venn by si to zasloužil. ()

emma53

Jeden z těch miniseriálů, které jsem musela dát pomalu jen na jeden zátah. A to ze dvou důvodů, kde za prvé - každý díl ke konci byl tak vyšponovaný, že to nejde ani náhodou nedat hned další. A za druhé - Hidden vyžaduje docela solidní soustředění, protože dát větší pauzu, tak se tam asi ztratím. Jen ten konec mě malinko zklamal a ten scénář bych sem tam jen malinko upravila. Jinak atmosféra skutečně za jedna, výborně zvolený sympaťák Philip Glenister do role Harryho, právníka s neuspořádaným životem i svojí duší a já tenhle seriálek moc ráda doporučím dál. ()