Život v Harlemu 80.let ovládají drogoví díleři, a mladý Ace každý den vidí jejich moc a luxusní život. Když jeden z nich skončí ve vězení, Ace neodolá pokušení a s dvěma kamarády se zapojí do drogového byznysu a převezmou jeho teritorium. Kvalita a nízké ceny jim rychle přinesou bohatství, a všichni si naplno užívají moc, peníze a úctu okolí. Když ale Ace začne uvažovat o odchodu z drogového byznysu, zjistí, že cena může být příliš vysoká. Záujemce o jeho místo ho totiž chce zabít... (oficiálny text distribútora)

Icefist

Další z filmů o vzestupu a pádu maníka dělajícího do drog. Všichni jsou tu černý, strašně drsný a vostrý. Doporučil bych to snad jen oddaným fanouškům této kultury, protože průměrní diváci jako já se u toho nudí. Není zde nic zajímavého. 30 % Oblíbená část- "Cejtím se jako jeden z těch negrů, co hrajou basket. Jako Bird,..." ()

Petak3

"A nigga like me man, I love the game. I love the hustle. Man I be feeling like one of them ball player niggas, you know? Like Bird, Magic or something. Yeah you know a nigga got dough, a nigga can leave the league... But if I leave... the fans still gon' love me man? I get love out here in Harlem man, I done sold coke on these streets, man, hash, weed, heroine. As long as niggas is feelin' it, a nigga like me can hustle it. That's my gift in life A... you know?" Naprostej klenot. Oldskool rap, spousta nasranejch negrů s velkejma řetězamana německejma autama, skvělý hlášky. Jednohubka pro fajnšmekry. Mitch je legenda. A tenhle film navždy kult. 100%. ()

Pecca007

Příběh o tom, že dealování drog vynáší, ale také zabíjí. Jak nápadité. "Zákon Gangu" je jen "more street, more black" napodobenina té škály filmů o drogách. Wood Harris je nesympatický a Cam'ron prozměnu otravný. Charles Stone III by se měl pustit té vážnější struny a dále točit odlehčenější dramata ve stylu "Rozjeď to". 2 * za celkový film a 1 * za Mekhiho Phifera jediného sympaťáka ve filmu. ()

Fanucci

Od tohoto filmu jsem naprosto nic nečekal. Dávali ho pozdě večer a tak jsem u něj chtěl spokojeně usnout:-) Moc se mi to ale nepovedlo. Příběh působil věrohodně a rychle mne zaujal. Atmosféru 80 let se podařilo celkem úspěšně navodit, ale do doby než neuvidím film v originále, nebudu to moct říct na 100%. Mluva byla totiž taky jistě dobová, ale to jsem ocenit nemohl, protože film byl dabovaný. A myslím, že všichni víme, co to může s filmem udělat. Hlavně pokud je z černošského prostředí, kde se to podle českých překladatelů jen hemží osloveními "kámo", "čeče" a krásnými slovy německého původu jako "richtik" a "vercajk":-) ()

1990Jirik

Prachy, holky , auta a nějaký ten pokus o zápletku jenže sakra tvůrce by se měl asi někdy do Harlemu podívat, protože skutečnost v podaní tohohle filmu je děsně zkreslená a podle skutečné události je maximálně tak lokalita nikoliv tenhle film. Zápletka nulová prostě sem hodinu a půl koukal na film o autech drogách a negrech který mají miliardy dolarů jezdí si v dobrých autech.. nic jiného se tam neděje. 2 hvězdičky dávám za poměrně dobrý soundtrack jinak bída a šeď. A pohádka.. ()

• Když Mitch (Mekhi Phifer) řekne Aceovi (Wood Harris), že by mohl být jako: "George Jefferson tohohle ghetta", odkazuje tím na postavu Shermana Hemsleyho v seriálu Jeffersonovi (1975), kde vedl hlavní představitel síť čistíren. Ace pracoval ve filmu zpočátku jako zaměstnanec čistírny. (Punisher)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 153krát což je 1,57krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Film je založen na skutečném příběhu trojice dealerů z Harlemu 80. let, Alpo Martinezovi, Rich Porterovi a Azie Faisonovi. (Punisher)