Život v Harlemu 80.let ovládají drogoví díleři, a mladý Ace každý den vidí jejich moc a luxusní život. Když jeden z nich skončí ve vězení, Ace neodolá pokušení a s dvěma kamarády se zapojí do drogového byznysu a převezmou jeho teritorium. Kvalita a nízké ceny jim rychle přinesou bohatství, a všichni si naplno užívají moc, peníze a úctu okolí. Když ale Ace začne uvažovat o odchodu z drogového byznysu, zjistí, že cena může být příliš vysoká. Záujemce o jeho místo ho totiž chce zabít... (oficiálny text distribútora)

Petak3

"A nigga like me man, I love the game. I love the hustle. Man I be feeling like one of them ball player niggas, you know? Like Bird, Magic or something. Yeah you know a nigga got dough, a nigga can leave the league... But if I leave... the fans still gon' love me man? I get love out here in Harlem man, I done sold coke on these streets, man, hash, weed, heroine. As long as niggas is feelin' it, a nigga like me can hustle it. That's my gift in life A... you know?" Naprostej klenot. Oldskool rap, spousta nasranejch negrů s velkejma řetězamana německejma autama, skvělý hlášky. Jednohubka pro fajnšmekry. Mitch je legenda. A tenhle film navždy kult. 100%. ()

camper

Tohle byl zase jednou příběh! Harlem byl je a bude nebezpečná čtvrť. Peníze jsou pro Ace všechno, nakonec neodolá a do obchodu s drogami se zapojí taky. Toto byl přesně typ filmu, kterej mi sedne, negři, násilí, super. Ale 5* dát nemůžu, protože takovej dojem jako třeba Město bohů ten ve mě Zákon gangu nezanechal. ()

Pecca007

Příběh o tom, že dealování drog vynáší, ale také zabíjí. Jak nápadité. "Zákon Gangu" je jen "more street, more black" napodobenina té škály filmů o drogách. Wood Harris je nesympatický a Cam'ron prozměnu otravný. Charles Stone III by se měl pustit té vážnější struny a dále točit odlehčenější dramata ve stylu "Rozjeď to". 2 * za celkový film a 1 * za Mekhiho Phifera jediného sympaťáka ve filmu. ()

Mustaffa

Já moc big gengsta filmy o big gengstrech nemusím, ale pravdou je, že tento film mě velmi potěšil. Je to asi tou atmosférou 80. let a docela drsným příběhem. A ač jsou tam scény kdy je tam spousta gansterů ověšených tunou zlata a hrají si na pány světa, tak tady mi to vůbec nepřišlo nijak přehnané a to je pro mě velké plus, protože se člověk nemusel smát tomu, jak to vypadá komicky. Jen mi vadilo ze začátku filmu, jak hlavnímu hrdinovi každý koho potkal na ulici, na chodbě domu a nebo v práci nutil prachy. Ukazoval mu balíky doláčů jaké si může vydělat, narážky na podřadnou práci, každou chvíli někdo přijel v nové káře či motorce a předváděl se jen před ním, co si všechno může koupit ze kšeftů z drogami. No prostě klišé na klišé, ale na štěstí je to jen ze začátku. ()

1990Jirik

Prachy, holky , auta a nějaký ten pokus o zápletku jenže sakra tvůrce by se měl asi někdy do Harlemu podívat, protože skutečnost v podaní tohohle filmu je děsně zkreslená a podle skutečné události je maximálně tak lokalita nikoliv tenhle film. Zápletka nulová prostě sem hodinu a půl koukal na film o autech drogách a negrech který mají miliardy dolarů jezdí si v dobrých autech.. nic jiného se tam neděje. 2 hvězdičky dávám za poměrně dobrý soundtrack jinak bída a šeď. A pohádka.. ()

• Slovo "fuck" ve filmu zazní 153krát což je 1,57krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Zhruba ve čtvrtině filmu je skupina afroameričanů v kině na filmu Zjízvená tvář (1983). Skutečný Azie Faison, kterého hrál ve filmu Wood Harris, tvrdí, že tento film byl pro něj hlavním popudem stát se drogovým dealerem. (Punisher)
  • Film je založen na skutečném příběhu trojice dealerů z Harlemu 80. let, Alpo Martinezovi, Rich Porterovi a Azie Faisonovi. (Punisher)