Počátkem devadesátých let vytvořil Jiří Suchý pro televizní obrazovky diskuzní pořad s politiky. V době, kdy byl mezi lidmi obrovský hlad po informacích od politiků, přišlo divadlo Semafor s neotřelou myšlenkou, představilo politiky jako lidi. Politici byli testováni na výši smyslu pro humor nejen samotným autorem, režisérem a protagonistou Jiřím Suchým, ale i mužem s igelitkou. Tím pánem s igelitovou taškou, byl bývalý slovenský učitel Milan Markovič. Rozhovory s politiky byly doplněny písničkami populárních zpěváků. (Snorlax)

Snorlax

Těsně po revoluci dostal Jiří Suchý příležitost vrátit se po dlouhé době na televizní obrazovky. A zhostil se toho úkolu na výbornou. Představil především českému divákovi Milana Markoviče. A dá se říci, že pro mnohé z nás ho vlastně objevil. Společně si do zábavného pořadu zvali hosty z řad novodobých politiků a prověřovali mnohdy až drastickým způsobem jejich smysl pro humor. Souboj Semafor x Prognostický ústav dopadl nerozhodně. To byly ty krásné doby, kdy do politiky zamířili normální lidé se smyslem pro humor. Leč, kdeže loňské sněhy jsou. Pak je vystřídali novodobí papaláši. A těm se záhy satira, jejímž byli terčem, začala zajídat. Nu a Večírek nejen pro zvané na zásah z vyšších míst skončil. Škoda, byl v něm vtipný a inteligentní humor na téma politika a vše okolo ní. ()