Kri-kri

Bohužel od osmé řady není seriál dostupný v ruštině, zřejmě ho na ruské TV po sedmé stopli, takže jsem osmou zběžně shlédl pouze v původním francouzském znění. A abych alespoň trochu pochopil souvislosti a dějové linie, musel jsem si je přečíst na stránce heleneetlesgarcons.wifeo.com. Po výbuchu Toniova sídla, který zorganizovala Ingrid Jeanne zmizela a nikdo netušil, kam se poděla. V posledním dílu sedmé řady to sice vypadalo, že manželství Benedikty a Josého se dá ještě zachránit, ovšem v osmé už se Bene zase tahá s tím mladým cucákem Tomem. A aby toho nebylo málo, začne si s ním dokonce i Katka, která se od 10. dílu po víc jak dvacetileté pauze vrátí do party. Vážně nechápu, proč JLA musel rázem z tolika žen udělat promiskuitní běhny tahající se s kdekým.:( A vrcholem všeho bylo, že z některých se zčistajasna staly i lesby. Už asi začaly docházet nápady. Audrey se vrátila paměť a hned toho využila, aby se pomstila Ingrid. Oplatila ji stejnou mincí, nechala ji unést do bordelu v Caracasu, i když po krátkém čase ji odtam vysvobodila a obě ženy se dohodly, že v jejich zájmu bude o celé situaci před ostatními pomlčet. Ještě před únosem Ingrid přijde o dítě, které čekala s Mikulášem, ten se čím dál víc sbližuje s policistkou Marie. Helena se provdá za Petera, jehož brzy poté sklátí infarkt. Líbilo se mi, jak Helena v návalu vzteku zaútočila na tu dotěrnou novinářku Karine Maisonovou. Fanny prožije krátký románek s Ericem Favou, ale po svém koncertu se vrátí ke Kristiánovi. Tato řada mě vyjma návratu Katky ničím nezaujala, naopak v ní končí mnohaletý vztah Benedikty s Josém, proto dávám pouze 2 *. 40% ()