Kri-kri

Hned na začátku 5. řady se chystá svatba Heleny s Peterem Watsonem, na kterou z Austrálie dorazí Helenin otec Roger s Annette a k překvapení zejm. Heleny oznámí, že jsou do sebe zamilováni. Z Texasu přiletí i Johana, která si padne do oka s Loliným přítelem Johnem. Svatba se nakonec neuskuteční, překazí ji Audrey McAllisterová, jedna z bývalých milenek Petera, přímo během obřadu oznámí, že je s Peterem stále vdaná. A není to jediná novinka, kterou Audrey přináší. Tou zásadní je, že má s Mikulášem nemanželského čtrnáctiletého syna Nickyho. Tato zpráva nejvíce zasáhne Ingrid, která se rozhodne opět mstít. S pomocí Tonia nechá Aurey unést do bordelu v Caracasu, odkud uteče až na konci posledního dílu. V této řadě se mi nelíbí, že Benedikta se opět nechá unést sváděním a lichotkami mladého cucáka Toma a tajně se s ním schází. Jako by jí nestačila aféra s Frackem. Lola se rozhodne vyhledat Diegova otce Antonia, což vede k další akční zápletce s kolumbijskou mafií a únosu Jeanne. Ostatně zrovna díl, kdy Ricardo a jeho pomocníci drží v domě Fanny, Kristiána, Johna a nakonec i Mikuláše s Ingrid mi přijde hodně přitažený za vlasy, zvlášť scéna s Fanny získanou od Diega a Nickyho maketu pistole, s níž zneškodní Ricarda je dost nereálná. Také mi vadí, že Ingrid opět někoho nechá unést a ten blb Mikuláš i po tom všem co provedla i nadále věří jejím báchorkám. Co mě naopak velmi pobavilo byl díl, kdy se postupně všichni sešli na večeři v restauraci a nakonec se tam na tajné schůzce přede všemi objeví Lola s Yannem. V jiném dílu zas Lola zkouší s Johnem erotické hrátky ve skříni, kdy na pomoc musí přijít Fanny s Kristiánem. Tato řada obsahuje dva snové díly, které tu radši komentovat nebudu, zvlášť ten, co se zdá Benediktě je neskutečný masakr!:) Zaujala mě i krátká romance mezi Johanou a Johnem a pro jediný polibek schytá Johana od Loly pořádnou facku. V posledním dílu Chloé ukončí lesbický vztah s Emilií. Tato řada je sice o trochu slabší, než předchozí, ale i tak docela koukatelná, takže dávám lepší 3 * a 60%. ()