Kri-kri

Po slabé a nezáživné druhé řadě má třetí docela svižné tempo, spád a rozmanitý děj. Poprvé se objevuje Helenina nejmladší sestra Chloé, která přiletěla z Austrálie. Nejenže je závislá na drogách, ale pronásleduje ji banda překupníků s brilianty, které jim ukradla. Aby ji vypátrali unesou Helenu a jejich šéf ji bez jejího vědomí nadroguje. Kristián už není s Angelou, začne si románek s Fanny, která je, jak se později dozvíme, adoptivní dcerou Ariely, narkomanky, s níž za dob studentských let Kristián spal. Mám rád, když se v seriálech po dlouhé době připomínají dávno zapomenuté postavy, zvlášť v případě Ariely je to výjimečné, neboť se objevila pouze v deseti dílech Heleny a jejich chlapců. Angela je stále pod vlivem Ingrid, která ji nepřestává manipulovat a kvůli majetku ji nutí do svatby. Dokonce ji protiprávně umístí na psychiatrii, odkud ji naštěstí vysvobodí Jeanne, Rudy, Mikuláš a Helena. Líbí se mi, že už od minulé řady všichni zase bydlí v jednom velkém domě, tak jako kdysi. Ty společné sedánky u snídaně evokují atmosféru z Rozmarů lásky. Je dobře, že Benedikta a José se k sobě po delší rozluce vrátili a v posledním dílu mají svatbu, na které se po velmi dlouhé době objeví i Sebastián. Nelíbí se mi, že Lola začala vážný vztah s otcem Fanny a ex-manželem Ariely, připadá mi pro ni příliš starý. Stejně tak mi k Heleně nesedí zazobaný pracháč Peter Watson, mnohem radši bych ji viděl s Mikulášem. A zápletka ohledně autonehody Loly a následného potratu už je taky ohraná. Zato dějová linie s Kolumbijci a únosem Mikuláše a Ingrid je napínavá. Tato řada je oproti předchozí mnohem lepší, proto uděluji stejně jako té první 3 *. 55% ()