Kri-kri

Zatímco první řada měla spád a v každém dílu se dělo něco zajímavého, druhá řada se neskutečně vleče. Chápu, že sekty jsou vděčné téma, ale tentokrát se hlavní zápletka táhla celou řadu. Navíc chování postav je neskutečně idiotské. Všichni vědí, že v sousedství mají sektu maskující se za ekologickou farmu, do toho v okolí bez vysvětlení mizí ženy (nejprve sestra té holky, co se skrývala u nich v domě a pak Angela). Jimmy v noci slyší na polní cestě ženu volající o pomoc a nejsou schopni si to spojit dohromady. Kristián se spokojí s na první pohled pochybným rozchodem formou SMS, přitom Angela byla těsně před zmizením na cestě k němu. Rudy je taky pořádný vůl, když věří té bestii Ingrid ohledně náhlého zmizení Chrystale. Nemluvě o tom, jak snadno Ingrid dokázala zmanipulovat Philippa a i José jí vždy skočí na její průhlednou komedii. V této řadě se děje tolik intrik, únosů a manipulací, že se stala téměř nekoukatelnou. Vážně mě nebavilo skoro 20 dílů sledovat, jak ten guru ze sekty oblbuje a nafetovává chudáka Angelu (jako by si toho nevytrpěla už dost se svým šéfem), přitom nikdo ji nehledá a ani všechna ta podivná zmizení nenahlásili na policii. Čím dál víc mě rozčiluje Olga, v této řadě je ještě zbytečnější, než v předchozí. Vůbec nic nedělá, jen neustále loví chlapy a pak o svých avantýrách plká s Benediktou. Ještě že na začátku zmizel ten malíř Frack, vůbec mi k Benediktě nepasoval a stále jsem čekal, kdy se Bene vrátí k Josému, jenže místo toho si pustila do pelechu prvního chlapa, co se objevil v baru. Oproti první řadě je tato výrazně slabší, nudnější a s mnoha logickými chybami, proto tentokrát dám pouze 2 * a 40%. ()