Zase je pátek. Průšvihovej den co voní po ženskejch, chlastu a pořádným vodvazu. Craig má na tohle nos. Kvůli kámošovi, co utekl z lapáku, se uklidil ke svýmu strejcovi do klidné čtvrti na předměstí L.A. Jenže tenhle zapadákov se pěkně vybarvil! Chlapi s fetem na každym rohu, holky co maj kozy jak vozy a hip hop všude kam se vrtneš. K tomu sjetej čokl, lidi co vás vodprásknou jen tak z nudy a vlastní teta, která si to chce s váma rozdat rovnou ve strýčkově posteli. Pátek je fakt zkurvenej den... Ale někdy je to docela prdel! (oficiálny text distribútora)

lennyd

Před nedávnem se Craigovi podařilo uzemnit místního tvrďáka, Deba - a od té doby žije ve strachu z pomsty. Když Debo zdrhne z vězení s jediným záměrem, oplatit Craigovi nakládačku, nezbývá Craigovi než se zdejchnout z města ke svému strýci a bratranci na předměstí L.A. Na první pohled idylické místo, které se ale - hlavně díky Craigově přítomnosti - brzy mění. To už tak bývá, když máte za sousedy gang mexických dealerů drog. .. Za prvé bych chtěl říct, že pátek je povětšinou nejlepší den v týdnu (respektive od pátku odpoledne), ale rejža asi nikdy do práce pořádně nechodil, takže takové páteční odpoledne ocenit nedokázal. A za druhé, toto je typický představitel filmů, které vůbec nemám rád. Ne, nevadí mi když ve filmu hrají samí černoši (příp. nějaký mexikánci), ale když se v dobré polovině filmu probírá čí matka má větší pr.el, řeší se smrad na hajzlu (případně v kombinaci se žaludečními problémy), mi fakt nesedí. A filmu, kdy "neherec" Ice Cube je tím nejlepším hercem, víc než jednu hvězdičku nedám (a tu jednu stejně dávám jen za sjetýho čokla) ... ()

Campbell

Po všech těch krvácích a různých hororech jsem potřeboval trošku zkrotit a tak mi někdo doporučil tuhle blbůstku že se u ní dobře odreaguju. No odreagoval jsem se dobře ale je to fakt těžká kravina. Jde tu o to kdo udělá sprostší vtip. Bohužel mi tu přišlo že se tu vtipy dost často opakujou(chlápek spadne do hovna a tak se tu dělá vtip do konce filmu o tom). Příběh nehledejte, vtip je taky stupidní ale sem tam se člověk fakt baví. ()

darwin

O mnoho lepší než jednička z roku 1995 a pro režiséra Steve Carra debut jako hrom! 57 milionů dolarů vydělaných v USA, to už otevírá tvůrcům dveře... Next Friday je jedním z těch filmů, kdy děj postupem času získává na kvalitě, tady je to hodně znát. Už když zhulili Chica, jsem se válel smíchy po zemi :). Herci jsou standardní, kočky krásné (Kym Whitley etc.) a Deebo hrozivý :). Nejvíc mě však dostali Joker Brotherz a hlavně Rolando Molina, protože tak parádní portorikánský přízvuk se jen tak neslyší :). ()

virus5161

Tak tohle jsem dvakrát nepobral. Moc často se nesetkávám s úplně blbejma komediema,nikdy se mi nechtělo připustit,že jsou ochotný v Hollywoodu dát na něco takovýhohle peníze. Pro koho je ten film točenej? Pro jedenáctiletý hamburgerama přejedený americký teenagery sIQ lehce přes stovku? Jedna hvězda za pportorikánce v kulichu,ale kvůli němu bych na to rozhodně nekoukal.Komedie pro okamžiky největší nudy.Ten otec Ice Cuba, ten hraje? Má napsanej nějakej scénář,nebo je to celý jetý zpatra navostro? Dialog mezi Pinkym a šoférem...cože? No prostě nebrat. ()

josmart

Ice Cuba mám celkem rád a huličské komedie taky. Tenhle film má ale několik vad na kráse. 1. není vtipný, 2. málo se tam hulí, 3. je morálně závadný tím, že mi připomíná pohádku Jack a kouzelná fazole. Vysvětlím - Jack zabije obra, který mu nic neudělal, vezme mu prachy, všichni jej obdivují a žije šťastně až do smrti. Ice šlohne prachy a je taky borec. ()

• Ešte predtým, ako pán Jones (John Witherspoon) spadol na trávnik, držal v pravej ruke papierové vrecko, ale vo chvíli, keď už padal, v nej už nedržal nič. (ČSFD)