Seznamte se s poněkud netradiční rodinou Chmurných. Ve společné domácnosti tu žijí nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna s – naopak velmi úspěšným – manželem psychiatrem Lubošem, jejich děti introvertní Petra a rebelka Veronika a dvě naprosto rozdílné babičky– věčně mladá Klementýna a kartářka Marta. Pak je tu ještě otec dirigent, který svoji profesi přenáší i do života rodiny. O tom, že soužití několika generací pod jednou střechou přináší někdy problémy, které je potřeba řešit, a jindy zase humorné situace, není třeba pochybovat. Zvlášť když je každý z jejích členů výraznou osobností... (TV Prima)

GlaDOS odpad!

Já to vážně nechápu. Myslel jsem si, že se Češi dokáží inspirovat úspěšnými zahraničními seriály ale zatím to vypadá na úplný opak. Viděl jsem několik desítek minut ale i tak mohu hodnotit. Komedie mě má rozesmát v prvních minutách, což mnohé kvalitní (a kupodivu ne české) dokázali ale tady jsem se cítil spíše trapně. Ne, děkuji. ()

Sinn

Proboha, proč? Proč by někdo tohle psal? Proč by tohle někdo točil? Proč by v tomhle chtěl někdo hrát? A hlavně, proč by na tohle měl chtít někdo koukat? Dala jsem šanci víc dílům s tím, že ten první mohl být prostě jen nejistá rozjížděčka. Bohužel, kvalita nestoupá, možná dokonce naopak. Nevermore. ()

igi B. odpad!

Tohle jsou asi TY VAŠE RODINY, pražská čudlárno... 8-o . . . A těch gerontů, co na stará kolena >hrajou< (sic!) v každé srajdě, protože jejich ambice dávno skončily v rolích chamtivých hloupých nul mi už ani není líto. Vy jste si aspoň kdysi zahrála Morgianu, že pí Janžurová, ale takovej Bub ó Klepl to holt v těch srajdách klepe snad od narození... %-[.. - - - P.S. Jsem čtl kdesi v sračopisu "Canc", že H.P. zčutněly myslidla... Je to pravda nebo je to lekrace? Jsem offtipný?? Mohl bych bejt taky scatnárysta??? . . . A co na to ta Mirka? - - - - - (Nahlednuto dvakrát kratce chcatce a zvratec a sráteček na >primeroidní mrtvovizi< , hovnocení 90., komensrář sráčům coby dvachcátý a víc už nic - 24.10.2011) ()

rt12 odpad!

Chýlková, Dulava, Konvalinková, Janžurová, se dostali do super společnosti echt herců jako jsou Magnusek, Asterová a jim podobní. Cíl se jim podařil : hráli stejně na hovno, hurá. Celý ,,super seriál o ničem" napsala Halina Skopová s ovarem místo mozku, jinak to není možný. Fuit měl raději jít Někam jinam ! ()

Spike86 odpad!

Parodie na sitcom z pera Haliny Pawlovské. Scénář je velmi slabý a opravdu to není vtipné a zkrátka jako celek to nefunguje. Za nějakou tu povedenější hlášku či náznak vtípku a nějaký ten náznak jazzové melodie dávám 15%, ale odpad to stejně je tak jako tak. Podotýkám, že nehodnotím na základě jednoho dílu, ale na základě pár minut zkouknutých z několika dílů. ()

• Vysílání seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po osmé epizodě. (JoranProvenzano)