Film byl natočen podle kontroverzní knihy Irvina Welshe Extáze: Tři povídky o chemické lásce. Čeká Vás zamotaný příběh, který se zabývá euforickými stavy i ničivými pády chemické lásky. Lloyd žije na vrcholu světa - krásné dívky, skvělé hudební kluby a nekonečné zásoby drog lásky. Právě drogy lásky dodává místnímu drogovému bossovi Solovi. Jednoho dne se však Lloyd setká s Heather a je nucen položit si otázku, zda je jeho láska k ní skutečná nebo zda prožívá jen další z opojných drogových stavů. Jeho svět se pomalu začíná hroutit a čerstvě zamilovaný hrdina si uvědomí, že už nechce dál pokračovat v sebezničujícím způsobu života. V cestě za osvobozením mu stojí „jen“ poslední kšeft pro Sola… (oficiálny text distribútora)

M.i.k.e

tvůrci nejspíš moc dobře věděli,proč dávají jméno Irvina Welshe přímo do názvu.Ne jednu stranu je to pro ně plus a celkem tahák na diváky a je faktže z Extáze je cítit Welshův rukopis.Na druhou stranu to ovšem Extázi celkem láme vaz,protože (nejen) díky jménu autora knižní předlohy vypadá snímek jako slaboučký odvar a kopie Trainspottingu.A bohužel,Trainspotting je jen jeden.Zklamání samo o sobě je pak soundtrack,který by u podobného filmu měl být nabušenější,energičtější,hlasitější...prostě asi jako ten z Trainspottingu :-) Vyložený provar to sice není a vyloženě jsem se nenudil,ale očekávání byla větší...60% ()

slunicko2

Takhle přibližně chutnala čajová směs Asia za socialismu - nijak. 1) 34letý Angličan Adam Sinclair (hlavní postava - Lloyd) měl pěkné štíhlé vyrýsované tělo._____ 2) Ještě jsem zaznamenal 37letého Kanaďana Kerama Malicki-Sáncheze (Ally, co dělal stojku) a 43letého Skota Billyho Boyda (malý éčkový fanatik Woodsy). ()

toi-toi

Mám rád Welsha a jeho halucinačný svet. Avšak práve tento svet je v tomto filme potlačený. Heydon kladie dôraz na romantiku vo vzťahu hlavných postáv. No napriek všetkým snahám, romantika je tu je studená ako minuloročná nanuky zabudnuté v mrazáku. Finálna podoba filmu mohla byť o mnoho lepšia, ak by román chytil do ruky niekto zdatnejší. V konečnom dôsledku to mohlo byť aj o dosť hošie, ak by všetci pri tom filme boli tak netalentovaný ako Kristin Kreuk. Úprimne povedané, film prekvapil a zabavil, Kristin je čičina a Welshova látka je stále zaujímavá tak čo si viac priať? ()

SaNcHeZ_cz

Lloyd žije pro jednu nekonečnou párty. S jídlem ale roste chuť a celý jeho svět se zamotává. Bohužel mezi zamotanými je i divák. Průměrnou kaši která se snaží vyjádřit snad úplně ke všemu doplňují vydařené úniky z reality. Nicméně není jich tolik aby zakryli až příliš velkou snahu napodobit Trainspotting a tvářit se přitom strašně vážně. Snaha o originální romanci bohužel končí jako naprostý průměr snažící se ze všech sil vymanit ze své škatulky. Bezvýsledně. [40%] ()

kikin01

Svět plný drog, sexu a hlaviček (kdo viděl, pochopí). Poněkud kontroverzní snímek, kde se setkáváme s bláznem, sympaťákem a Lloydem, který se zamiluje na prahu drogových a bujných večírků, kde nezůstane jeden zlomený nos od krve. Zprvu, velmi krátce na začátku mi to trošku připomělo Trainspotting, ale teď vím, že se to nedá absolutně srovnávat. Jediná na tomhle snímku je zajímavá taneční hudba, která se dobře poslouchá, ale to je asi tak všechno. Intervalové snímání si tvůrci mohli odpustit, ale zase pochopím, proč ho do tohoto filmu vsadily. I ta "láska" mohla jít trošku do hloubky, a vytřískat z toho maximum, protože tak je z toho jen další zapomenutý film. ()

• Potom ako má Lloyd (Adam Sinclair) sex s Hazel (Olivia Andrup) si oblieka čierne spodné prádlo. Pred sexom jeho boxerky však mali bielu farbu. (toi-toi)
  • Autor plagátu Mark Blamire vytvoril taktiež plagát k filmu Trainspotting (1996), ktorý je rovnako ako Irvine Welsh's Ecstasy adaptáciou knihy Irvine Welsha. (toi-toi)
  • Pred tým ako bol samotný film natočený vytvoril režisér Heydon fiktívny trailer, ktorý zverejnil na stránke youtube. Jeho snahou bolo zistiť, aký názor by mali Welshovi fanúšikovia na adaptáciu knihy. (toi-toi)