Pan Kapka

• Austrália Master Raindrop
Austrália / Singapur, 2008, 24 min

V tomto seriálu sledujeme cestování a pátrání pana Kapky a jeho přítele jménem Shao Yen. Chtějí zachránit svého Mistra Yuna a svou zemi před armádou vedenou zlým generálem Bu. Během veselé pouti, při které se jim často staví do cesty rozličné překážky se pan Kapka a jeho přátelé musí vyrovnat s četnými výzvami a setkávají se s prazvláštními, kouzelnými postavami, jež zalidňují asijské pověsti a mýty. Pan Kapka přijde na to, že je jedním ze ztělesnění pěti živlů světa – vody, ohně, vzduchu, dřeva a kovu – a že jeho osud jen mnohem složitější, než vůbec mohl tušit. Musí v sobě spojit všech pět živlů, aby se mu podařilo probudit Zlatého draka, neboť jen tak je možno dát do původního stavu narušenou harmonii. (oficiálny text distribútora)

throwaway odpad!

Nic ve zlým, ale fakt vůbec nechápu lidi co tomuhle dají klidně i pět hvězd. A už vůbec nechápu uživatele duso92 s jeho komentářem, viz dole. Pan Kapka je příšerný ve VŠECH ohledech. Příšerné je všechno, od animace, příběhu, "vtipů" které VŮBEC nejsou vtipné ale jsou jen trapné, až po příšerný český "dabing". Nazývat tu osmihlasou ohavnost dabingem by byla urážka skutečnému českému dabingu, proto jsem se rozhodl pro úvozovky. Jestli se chcete podívat na nějaký pořádný seriál o východní Asii, pusťte si raději Opičího krále: https://www.csfd.cz/film/198942-opici-kral/prehled/ ()

duso92

Celkom dobre spracovaná rozprávka na ktorej sa učite každý pobavý. Skvelá hudba a najmä skvelá réžia od Steveho Coopera ktorá sa mi páčila od začiatku až do konca tohto seriálu. ()