Ai em Saem

• Južná Kórea 아이 엠 샘 (viac)

Drama se soustředí na konflikty, které doprovázejí žáky a učitele střední školy. Škola připravuje děti na život a na střední poznávají první lásku, přátelství, zradu a někdy i šikanu. Jak v tomto světě uspěje plachý učitel Jang Yi San? (Pethushka)

Hachi707

I v té nehorší třídě jsou studenti, kteří jsou v něčem dobří a nakonec každý z nich dojde k nějakému cíli. V některých případech i k tomu nejméně očekávanému. Pokud se rádi díváte na pěkné Korejce, kteří charakterně usilují o srdce hlavní hrdinky, tak si tohle nepouštějte. Pokud jste student a máte strach, že neodmaturujete a nikdy z vás nic nebude, tak by na vás tento seriál mohl mít stejně povzbudivý účinek, jako na mě. I když to ze začátku vypadalo na katastrofu, teď když si to v hlavě promítám, jsem ráda, že jsem se do toho pustila. ()

Moiraine

I když se to tváří jako školní seriál, tak vyloženě školních témat tam moc není. Takže Gokusen ani God of Study se tu nekoná. Je to čistá romantika s dost absurdními postavami. Ani manipulativní středoškolačka, ani třídní učitel, co sebou nechává mlátit ode zdi ke zdi, ani permanentně fňukající učitelka výtvarky na mě dojem neudělali. Z těch postav mi byl sympatický snad jenom doktor Ji a potom Moo Shin, který jako "cool silent type" je postava, na které se nadá nic zkazit (a to, že ho hraje TOP, je jenom plus). Kvůli jedné scéně z konce poslední epizody jsem i ráda, že jsem to zvládla dokoukat, ale bohužel, ta jedna scéna to celé nezachrání. Stejně jako těch pár dobrých okamžiků uprostřed seriálu nevyváží tu nudu, která je obklopuje. ()

Zelilu007

Roztomile přihlouplé až dětinské a já nevím co ještě. Nevím jestli je to tím, že je to průměrné, ale zase na druhou stranu opravdu dobrý herecký výkon učitele (Sama), který snad ani toho retarda nehrál :) Líbila se mi i Min Jung Park , TOP a učitelka. Ti byli opravdu skvěle roztomilí. Lee min Ho mno o tom ani nemluvím. Je dobrý vidět ho alespoň jednou opravdu uvolněného. Přes tu srandu a tak je to pořád jen průměr. Nikdy nepochopím jak někdo může milovat tarantuli. :)) ()