Situační revue beze slov, pouze hudebně a pohybově znázorňuje rámcový děj. Dvojice mladých utíká před jakýmsi hudebním manažerem, který je vlastníkem "půjčovny talentů" a ve finále je náležitě potrestán za svou snahu talenty zneužít. (Česká televize)

Marthos

Televizní groteska Vladimíra Škutiny a Zdeňka Podskalského si vystačí beze slov – vše je podřízeno hudbě a pohybu. Prolínání několika významových a dějových rovin, včetně záměrně deformovaných projevů (zoologická zahrada či rozhlasové studio), nachází oporu v důmyslných trikových kolážích, které i po letech působí svěžím a zábavným dojmem. ()

D.Moore

Všechno dobré, co si představíte pod slovy "hudební revue Zdeňka Podskalského", tady je. Samozřejmě v případě, že si pod těmi slovy něco dobrého vůbec představit dokážete. Nejvíce se mi asi líbilo "klonování" R. A. Dvorského a Waldemara Matušky (s mašlí ve vlasech, ehm). ()

Šimpy

Povedená taškařice, kde si i dívka může půjčit talent Waldy Matušky. :-D To mě fakt rozsekalo. No a krásná role pana Dvorského. ()

NinadeL

Pěkná dobová taškařice, na které se dobře ukazuje tehdejší (a dodnes nevratné) rozdělení starých talentů - Gollová je dobrá, tak té dáme nějaký gag, ale Vítová, Ferbasová a Steimarová, ty jsou špatné, tak těm bude zpívat třikrát Dvorský. ()

• Pořad získal Hlavní cenu v kategorii zábavných pořadů na festivalu v Praze 1964 a Bronzovou sluneční loď v Alexandrii. (Zdroj: Česká televize)