Neprestávaj snívať

(TV film)
  • Česko Jdi za svým snem (viac)

Po smrti matky vyrůstají obě sestry s nevlastním otcem Luigim, který ztrátu milované ženy utápí v alkoholu. Věčné domácí hádky a prachmizerné vyhlídky do budoucna nebaví ani jednu z nich a pomalu v nich uzrává rozhodnutí se osamostatnit. Anna se vydá do Milána, kde by jí měl kdosi pomoct s prací v televizi. Jenže onen kdosi na dívku z Janova dávno zapomněl, a tak nezbývá, než vzít práci v restauraci a sestře statečně lhát o skvělé kariéře. Stella se vždy toužila stát baletkou, matčina smrt ji toto velké přání o deset let oddálila, nyní však čeká na konkurz do mezinárodní taneční školy, jenže dopis s pozváním ne a ne přijít. Ukáže se však, že jej Luigi záměrně schoval, aby o Stellu nepřišel. Dívka naštěstí včas zradu odhalí, jenže vysněný konkurz nakonec není začátkem nového života. Alternativní tanec konzervativní komisi nepřesvědčí a zdá se, že Stelle nezbyde, než se vrátit do rybí továrny a po nocích si přivydělávat tančením u tyče. Je tu ještě možnost kontaktovat slavného producenta Lorenza Molinariho, v jehož klipu náhodou vystupovala, jenže to ji hrdost nedovolí. Lidé, kteří jsou si určeni se ale nakonec vždy setkají... (oficiálny text distribútora)

rawboy

Poprvé jsem při sledování filmu žehlil. Když tak o tom přemýšlím tak to bylo možná i poprvé co jsem opravdu žehlil (hrozná práce). No a myslím, že by měl někdo udělat studii co dělá žehlení s lidským mozkem a jak ovlivňuje vnímání. Proč ten nelogický a zdlouhavý úvod? Jako obhajoba toho, že chci napsat, že se mi to líbilo. Vážně! Je to variace na stokrát natočené téma, není tam nic co byste už neviděli jinde, ale hezké neokoukané tváře a výše zmíněná činnost zkrátka na mě to zapůsobilo tak, že jsem i slzu zamáčknul. ()

Pegas1632

Je to přesně to co čekáte. Jak chudá holka ve velkém městě ke štěstí a lásce přijde. Tentokrát zasazeny do tanečniho prostředi. Nic nepřekvapilo, nic vyloženě nenadchlo, ale protože sem si potřebovala odpočinout je to přesně to co sem od toho čekala. A věřím že to je první romantický film, co se bude líbit chlapům. Protože tanečnice sou dost sexy :) ()

neimed

Taka otrasna podívaná, vyse 110 minut akoby poskladanych z telenovely. Dokonali ludia, krasni a protivni. A v hlavach nasráno. Pobavili ma sceny, kde Anna v kuse s placom cupita po dlhej chodbe, za 15 minut to urobila asi tri krat. Priznam sa, ze som to ani nedopozerala, ale zaver mi je upne jasny. Ze Stella to ukaze celeeeeemu svetu. ()