V úspěšné komedii Men in the City (Muži ve městě) zkoumalo pět mužů z Berlína své vztahy, lásky a práci. Režisér Simon Verhoeven připravil pokračování, ve kterém se znovu setkává vtipná pětice – můžete se však těšit na ještě humornější situace a současně sympatizovat s jejich vztahy a vývojem kariéry. Justus von Dohnányi se snaží napsat hudební hit, Til Schweiger se pokouší najít lásku, zatímco uklidňuje ego skladatele. Christian Ulmen by rád přišel na to, jak zvládat manželství i byznys a Florian David Fitz tápe, kam vlastně zapadá. Moderní mužská satira Sexu ve městě je plná vtipných scén. A pozor! Rozhodně si nenechte ujít závěrečnou titulkovou část! (HBO Europe)

Malarkey

Na tenhle film mě vlastně nalákal Til Schweiger. Pustil jsem televizi a najednou tam tenhle kousek začal, no tak jsem si namazal žvanec a jal se sledovat další německý film. Poslední dobou už jsem jich shlédnul překvapivě docela dost. O filmu jsem vůbec nic nevěděl, takže jsem ani netušil, že už je to druhý díl. Film je to dost bláznivý a chvílemi dost připomíná amatérismus německých komedií, kvůli kterým si doteď plno lidí myslí, že německý film je špatný. Každopádně na druhou stranu jsem se zasmál a to docela dost upřímně, takže proč ne. Holt i my chlapy si občas musíme vylejt srdíčka, protože to, co z nás v tomhle filmu dělaly ženský, to prostě nemělo obdoby. ()

chrispe

Ani dvojka nebyla špatná. Pokud jste si po prvním dílu udělali obrázek, jak se osudy šestice mužů ubírali dál, tak máte možnost srovnat s tímto filmem. Vsadím se, že vás překvapí. Bylo to příjemné pokoukání, ale nemělo pro mě ten správný "drajf", chvílemi jsem se nudila a proto jdu s hodnocením mírně dolů. Za mě by to chtělo prostříhat. ()

rikitiki

Srdce mužů, kteří se po předchozím díle, kde se hledali, už touží usadit, patří k průměrným, nepříliš vtipným, ale naštěstí i nepříliš trapným komediím. Takže se to zhlédnout třeba k žehlení nebo lepení letadýlek, aniž by při tom divák utrpěl citelnou újmu. Trošku legrační je německý kýčovitý popík v podání teplého a přátelského interpreta, který sice nemá mozek, ale má srdce. Film si z téhle muziky dělá srandu, ale zároveň ji i trochu uznává. ()

pm

V podstatě typická dvojka, vyvařující původní film, s předvídatelným dějem. S jednou křečovitou zápletkou a s jedním výborným fórem. No, mám-li být spravedlivá, ne až tak stupidní....na rozdíl od pokračování Bridget, například...kde dalšího filmu se slušně řečeno děsím. Proto zaokrouhleno nahoru. ()

TonyHawk94

Jedničku som videl, a nakoľko ma bavila, tak som si povedal, že si pozriem aj dvojku :). A ono... Ono to nebolo vôbec špatné, v niektorých momentoch mi to pripadalo ešte lepšie, premyslenejšie, hlbšie. Niektoré momenty zase navodili smiech, ale celkovo, ten neskutočný feel good pocit (na ktorý som bol zvyknutý už z jednotky) pretrváva aj v dvojke. A zostávajú aj postavy (Til, Justus a Christian nesklamali :)), ktorých príbehy sa ďalej rozvíjajú (+ sem-tam nové postavy - potešila najmä krásna Mina Tander), a ono je to len dobré. S hodnotením som pôvodne chcel ísť na 3* (hudba tentokrát nebola taká výrazná), ale tie pozitívne pocity a celkovo pozitívne posolstvo (pozitívna energia, jak hovoril Bruce? :D) sú lepšie jak v jednotke, preto dávam 4*. ()