Malé kráľovné krásy

(relácia)
  • Česko Malé královny krásy (viac)

Fascinující a poutavá reality show Malé královny krásy nabízí pohled do zákulisí zvláštního světa soutěží krásy zaměřených na dětské účastníky. Každý díl představuje několik velmi mladých soutěžících různého věku, kteří pochází z nejrůznějších prostředí, a seznamuje s jejich náročným životním stylem. Stát se malou královnou krásy totiž není jen tak. Ambiciózní princezny se musí hodně snažit, přizpůsobovat a někdy dokonce i omezovat. Jednotlivé epizody Malých královen krásy zachycují vždy jedno soutěžní klání a kromě samotných soutěžících nabízí pohled také na jejich neméně ambiciózní maminky, tatínky, ale také na prodlužování vlasů, stříkané opálení, líčení a nezbytné třpytky. Kromě toho odhalují modernější přístup k dnešním soutěžím krásy – ať už jde o dívky, které do soutěživého a veskrze konkurenčního prostředí vstupují s menším množstvím make-upu a více přirozeným vzhledem, nebo dokonce akce, kde se mezi dívkami objevují i chlapci. (TV Prima)

joelly01 odpad!

No jo, porad nemocna :/ vcera jsem dojela Teen Mom 2 a dnes jsem se ponorila do bahna "toddlers & tiaras". Kdyz se podivate na ostatni komentare tady, tak v podstate myslim ze vse bylo receno. Neni divu ze tato show tlustych prasnic co prezentuji sve deti pro pedofily vyprodukovala takove hvezdy jako honey boo boo (kterouzto sestru zneuzival jako malou pedofil a i pres to vsechno si ho pak tak praseci matka k sobe opet chtela nastehovat). Me osobne se nevolno udelalo u tohoto dilu s tou ruskou matkou. V zivote jsem nemela tak velkou chut prokopnout televizi. Tohle by fakt melo byt trestne. Fujtajb. https://www.youtube.com/watch?v=xu8X1HJBtL0 Btw. zacina me desit jak se v techhle americkych doku trash zacinam docela slusne orientovat. Uz abych zase mohla do byra mezi normalni lidi.... ()

Elleannie

Hodnotím to jako pořad, který ukazuje, jak někteří dokáží být hloupí a zaslepení, protože kdybych měla hodnotit obsah této reality show, to by ohodnotit prostě nešlo. Podle mě je to dobře sestříhané, ukazují jednak to, co mají matky s dětmi naučené, tak záběry v zákulisí a v rodinné "pohodě", jestli se to tak dá nazvat, takže si člověk může v hlavě všechno srovnat. Na jednu stranu říkají, že to dělají pro děti, protože ty to baví, na druhou stranu - když se dětem nakonec nechce (což se dá u dvouletého dítěte lehce pochopit), nutí je a balamutí dárky. Dostala jsem se k tomu úplnou náhodou, ale těch pár dílů jsem nevěřila svým očím, netušila jsem, že je to až tak děsivé.. Možná to některé děti baví, ale netuším, co má malá holka z obyčejného dětství, když má v osmi letech 87 korunek.. ()

albionlady odpad!

Chorá americká reality show, kde si zakomplexované matky (ak ich môžem nazvať matkami) kompenzujú svoj nesplnený sen stať sa kráľovnou krásy, a huckajú na také niečo svoje dcéry, ktoré častokrát nevedia ešte ani poriadne chodiť a rozprávať, no na očných viečkach už majú také dlhé umelé riasy, že sotva udržia oči otvorené, na tvári také množstvo make-upu, aké nemajú možno ani slečny z Krížnej a ústočká špúlia jedna radosť. O tých účesoch, šatách a "zvodných" pózach, ktorými sa tie úbohé deti predvádzajú, ani nehovorím. Nechcem vidieť, čo z tých batoliat vyrastie. ()

Gemini

Chcete vidět ZLO? Zakomplexované, vygumované ZLO, které by bylo nejlépe ubít lopatou a toutéž ho zakopat, pak posypat dané místo solí a postavit na něm institut genderových studií nebo něco podobného? Tak tohle je pořad přesně pro vás... Jako otec od dcer se divím, že tyhle PEKELNÉ KRÁVY mají nějaké manžele - to musí být unikátní materiál... To volání po pokračování natočeném za deset nebo patnáct let každopádně podporuji, TO by teprve byla show:) No a Tom Hanks je v tom svém parodickém videu naprosto největší boss - což ovšem nic nemění na tom, že TOHLE JE ZLO! 20% - perverzně pobavený odpad bych dal, kdyby tam byl někdo, kdo by všechny ty maminky ironicky fuckoval (případně by došlo na tu lopatu;)), jako to v podstatě dělal Bohdan Bláhovec ve svojí Show!. ()

Linda.csfd odpad!

No to mi vypeckuj rybíz. Jasně viď, proč nepřeskočit celé rozkošné nevinné, sladké dětství a neskočit rovnou mezi zoufalé, hloupé, single pindulíny ze Sexu ve městě. A aby děcka nevyváděly a neplakaly, tak jim rodiče neustále nakukávají, že právě ony jsou ty nejkrásnější ze všech, ale jak jim potom vysvětlí, proč nevyhrály? ()

• Malé královny krásy se během vysílání na amerických obrazovkách nevyhnuly kontroverzi. Vyvolaly ji kostýmy některých soutěžících a názor psychologa, že podobné dětské soutěže krásy nejsou pro jejích účastnice hrou, ale tvrdým tréninkem v co nejvěrnějším napodobování dospělých protějšků. Další odborný názor zněl, že rodiče mají své děti chránit a uvědomit si, že televizi sleduje kde kdo – i pedofilové. (Zdroj: TV Prima)
  • Negativní reakce se snesly také na matku, jež v jedné z epizod Malých královen krásy vycpala hrudníček své dcery tak, aby vypadal jako partie známé country zpěvačky Dolly Parton, nebo její kolegyni, jež po dceři chtěla, aby na soutěžním pódiu kouřila falešné cigarety. (Zdroj: TV Prima)