Grilování Donalda Trumpa

(relácia)
  • USA Comedy Central Roast of Donald Trump

Jenda

Nejzábavnější bylo, když ta trubka z Jersey Shore naprosto vyhořela. Vyjma Setha se můžou jít zahrabat všichni, ale je težké si dělat srandu z takového boháče. ()

Kryton

Další "grilovačka", kterou uvádí Seth MacFarlane a ruku na srdce nebýt tam on, tak to má o polovinu grilovací omáčky. Ještě to tam udržuje Jeff Ross (Máme jedno společné Donalde - oba nás přitahuje tvoje dcera!), ale zbytek je o ničem. Přeci jen povrchní celebrity moc humoru nemají a spíše útočí povrchově. Trump pak ke konci všechny popíchl, ale bylo to lehké plácnutí do stojaté vody. Osobně mě tento Roast zajímal jen díky MacFarlanovi a právem byl společně s Rossem to nejlepší z Roast of Donald Trump. Hodnocení OST: Tento roast neměl příliš výrazné hudební podkreslení. 5/10 ()

filmmovier

Trapné a nevtipné. Seth McFarlane byl jedinej, kdo tam za něco stál. Všichni ti ostatní trapní rádoby strašně vtipní stand-up komici jsou k uzoufání nudní, strašně nevtipní a... no, trapní. A o toho Trumpa tam nakonec zas tolik nešlo, akorát se tam naváželi do sebe navzájem a bylo to zábavné asi jako špatné počasí v červenci. Je sice fajn, že sám Donald si ze sebe umí udělat srandu a pár hlášek se opravdu povedlo, ale to nic nezachrání. Nezábavné, nudné. A z většiny asi jen pro Amíky. 40%. ()

neoBlast

Je trochu s neuvěřením, že na první pohled tak "vážená" osoba jakou je Donald Trump se klidně upíše ke Comedy Central Roastu. Čech se nestačí divit, jak si "lokální celebrity" dokáží ze sebe utahovat - a to i vcelku nevkusně... MacFarlane výborný, nečekané cameo Gottfrieda bylo také skvělé. 75 % ()

Honza__St.

Na tomhle je nejzajímavější to, že tenkrát - pár let dozadu - proti němu hollywoodské celebrity a pseudocelebrity vlastně ani nic neměly (jo, navážely se do něho pořádně, ale jemu to ani moc nevadilo, navíc takhle nakopaly každýho), a najednou, jak oznámí kandidaturu na prezidenta, ho nemůžou ani cítit. I jeho zarytí odpůrci (ani já nejsem zrovna jeho fanoušek, ale jsem rád, že nevyhrála Hillary) musí uznat, že to zpředaleka není jen o něm (a Miloš Zeman u nás to samý). Samo o sobě je to rozhodně zábavný, ale dost to sráží fakt, že je to v USA po roce 2000 - výsledek je v nejednom případě gejzír rádoby vtipných sprosťáren, které s výjimkou Iaga nedokáže zábavně podat nikdo. ()

JAzzeURo

Ze všech Roastů co jsem viděl patří spíše ke slabším. Ale rozhodně měl své světlé momenty. Seth MacFarlane a Jeff Ross měli nějlepší lines. Jen by mě zajímalo, kdo jim je psal. :-) ()