John Mason (Christian Slater) utíká před lovcem lidí (Donald Sutherland) a na útěku se setkává s Benem McClurem (Ben Cotton). Spolu cestují do městečka na východě, kde má John otce. V okolí města ale řádí banda zahalených lupičů vedená Johnovým kamarádem Ruddem Gordonem (Mark Steinberg), který se za každou cenu snaží sehnat 5000 dolarů na záchranu svého ranče XX. Johnův otec je při jednom z jejich přepadení zastřelen. Zatímco zahalení lupiči řádí dál a připravují svůj plán na získání peněz určených na výplaty zaměstnanců dolů, John se snaží najít vraha svého otce. Začíná hra plná kliček, do které osud zatáhne všechny kolem Johna Masona. (Beastmaster4)

lennyd

John Mason (Christian Slater) je již unaven z útěku před lovcem lidí, a tak se vrací zpět do rodného městečka, kde stále žije Masonův otec i jeho bývalá přítelkyně Alice. Město je ale terorizováno skupinou maskovaných lupičů, kteří při jednom z přepadení zabijí i Masonova otce. Mason přísahá, že svého otce pomstí - ale musí se stále mít na pozoru před těmi, kteří jdou po něm... Ačkoliv westerny nepatří k mým úplně nejoblíbenějším žánrům, tak tento mne docela bavil. Možná to bylo tím, že to byla taková akční detektivka vsunutá do westernového prostředí, a snad kromě poslední scény se mohla odehrávat v kterékoliv době. Příběh je takový tuctový, zvlášť když hlavní padouch je odhalen hnedle na začátku, a člověk tak bohužel nemůže pátrat s hlavním hrdinou, ale co už, takový je život. Potěšilo mne i herecké obsazení, pro Ch. Slatera mám nějakou slabost, Lochlyn Munro mi ve své roli taky seděl, a Donald Sutherland už takovéto role musí brát jen pro vedlejšák (celou dobu, kdy se vyskytoval na obrazovce jsem přemýšlel, jak se musí žít s takovým plnovousem ... blbě, já vím). ()

Tony.cs

Na začátku musím říct, že jsem od filmu nic nečekal a opravdu jsem od něj nic nezískal. I přes obstojnou výpravu a obstojné, no minimálně sympatické herce, si totiž film nemůže najít cestu z všudypřítomné nudy. Protože opravdu špinavé a trošku "Eastwoodovské" (příroda a bahno a trošku i syrovost) prostředí a pár kdysi nadějných herců nevyváží špatný scénář a špatnou režii. Ta je nakonec kámen úrazu všeho, protože rutiní režie by bylo alespoň něco, tohle byla opravdu "špatná!!!" a opravdu "nudná!!!" záležitost. A to jsem se těšil alespoň na průměrný a nenáročný westernek jako je například Sorbácká Vyprahlá prérie. No jo, Leone je pryč a nikdo ho nenahradí. ()

SeBig

Nedoceněný Lochlyn Munro jako záporák proti Slejt the Krysčn a do toho všeho stihne kvíknout v jedný scéně Donalt Satrlend?? Jasná hvězda navíc. ()

montel

John Mason (Christian Slater) utíká před lovcem lidí Popem (Donald Sutherland). Na čas se usadí v městečku, kde žije jeho otec. Zde ovšem řádí maskovaní gang vedený Johnovým kamarádem Ruddem (Lochlyn Munro) a při jednom přepadení pošty je Johnův otec zastřelen. Mezitím se ve městě objeví Pop a dává Johnovi poslední šanci, aby vypátral vrahy a pomstil smrt svého otce dříve, než jej předá spravedlnosti...Hodně průměrný western s hodně nezajímavými postavami, ale celkem dobrým i když natahovaným příběhem o pomstě a zradě. 45% ()