Delta

(študentský film)

Film rozpráva skutočný príbeh troch kamarátov, ktorý sa živia dílovanim drog. Čaká ich najväčšia zákazka ich života, kedy majú prevziať 25 kg koksu, no v ich týme sa vyskytne zradca a veci hneď naberú nečakaný spád. (oficiálny text distribútora)

dr.horrible odpad!

Film rozpráva skutočný príbeh troch kamarátov... Ehm, pulpová historka od nás z Bratislavy, od netalentovaných, naivných fanúšikov Tarantina a Petra Sklára, o tom ako si myslia že to na Slovensku chodí. Normálne váham že dám do komentáru smajlíka. Krútim hlavou... Mafiánsky boss Labuda a kecy o Ježiškovi. Slovenská polícia a program na ochranu svedkov v Austrálii. Gangstrík menom Orol... Simon Fico bol namyslený trapák už keď sme mali šestnásť, keď zhúlený machroval pred mojimi spolužiačkami a teraz ho vidím v telke a je mi zle. Toto, Prvé oddelenie... Raz to jeho kariéra dotiahne možno až do Paneláku (smajlík). Proste hanba. A na záver, udavač Cinkota. Normálne by som niekoho ako Bošňák ani nesledoval, ale jeho trash sprevádza úžasne humorná povesť a chcel som si skrátiť čakanie, kým tá sračka raz výjde na DVD (ak vôbec). Chyba. Za hudbu, ktorá sa to snaží zachrániť, falošne zvýšiť úroveň a odpútať pozornosť od plagiovania, sa ponúka jedna hviezda, ale nie. Začo? Za vykrádanie? ()

punco

Spočiatku som si povedal: "Hnusná surová vykrádačka Guya Ritchieho" , ale časom som sa nato začal pozerať, že Bošnák zrejme vzdáva poctu svojim obľúbeným filmov ako Podfuck, Rocknrolla, či podobným gangsterkám, kde je aj hudba presne na tento štýl,až som sa nakoniec pri filme bavil. Týmto smerom by sa mal chalan uberať, dobrá je aj kamera, chytré slidy, zmenil som názor a z plánovaných 20 percent je to solídnych 75. ()

Allica

Krásné obrazové zpracování. Čím to je, že u vás na Slovensku ty kvalitněji natočené snímky hodnotíte tak nízko... Dějově to určitě není pro širší počet diváků, ale žánrově je to zvládnuté dobře. ()

MikeCool

Studentský film. Výborný, slovenský studentský film, který se odehrává v divokém prostředí, a hlavní hrdinové tohoto snímku jsou dealeři drog a to konkrétně koksu. Ke shlédnutí zde. ()

Fifer

Slovy Smoljaka: Ten patřil k tomu typu herců o nichž se říká, že svou roli velmi silně prožívají. Dušana Cinkotu každá role doslova pohltila. Zatímco ostatní herci vystoupili z role prostě tím, že se po představení odlíčili, Dušan zůstával ve svých rolí ještě dlouho po spadnutí opony. Pamnětníci říkli, že on jakoby nežil svůj život. Doslova bydlel v tom charakteru postavy, kterou na jevišti představoval, než mu nová úloha umožnila přestěhovat se do charakteru jiné. Diváci tomuto absolutnímu herectví aplaudovali, ale provoz divadla tím často trpěl. Například v Chocni se Dušan po představení Gogolova Revizora na několik dní ztratil. Překvapení kolegové se s ním setkali až ve vlaku, když jim cestou do České Třebové kontroloval jízdenky. Když potom přijal roli ve filmu Erika Bošňáka Delta.......atd. Už se moc těším na Dušanovu další roli, až vyjde z vězení. ()