Elysium: Lidstvo versus mimozemské bytosti

Náš příběh začíná v době, kdy život, alespoň takový, jaký dosud sedmnáctiletý Van Arnett znal, se navždy neúprosně změní. Van je zapálený mladík, jehož dvěma hlavními zájmy jsou jeho první láska, dívka jménem Lýdie, a jeho druhá láska – mimozemská bytost jménem Nyx. Jeho život se však obrátí naruby poté, co je Země napadena bytostmi z daleké planety Elysium. I když podle tvrzení jejich vůdce přišly napravit zlo, jehož se na nich dopustili pozemšťané, mimozemská dívka jménem Nyx zjistí, že v pozadí tohoto příběhu se skrývá víc, než by se na první pohled mohlo zdát. S nebývalou odvahou a v obřích robotických oblecích se podivná pětice hrdinů společně pustí do nelítostného boje s ničivou přesilou mimozemských dobyvatelů. Elysium je díky dokonale propracovaným bitevním scénám nekonečnou jízdou na nejdivočejší horské dráze. Podstata celého příběhu však není jen o divokém dobrodružství plném nepřekonatelných překážek, nýbrž i o pokoření vlastních vnitřních démonů. A ač jsou si naši hrdinové na počátku příběhu naprosto cizí, jak se příběh kolem nich postupně odvíjí a kulminuje, roste mezi nimi vzájemná důvěra, věrnost a přátelství, které jsou skutečným jádrem celého příběhu. (oficiálny text distribútora)