Martin741

Prilis nabozenske. Ja tiez v Nieco verim len sa ten v koho verim nesmie volat osobny Boh. Verim v Prozretelnost, Najvyssiu Meteorologicku Entitu, Rad Byti. Tu bolo prilis vela osobneho bozstva na mna. Este keby povedali, ze veria v dedka sediaceho na oblacku, hovoriace hady a kriky tak to okamzite vypnem  : 52 % ()

neoBlast

Představte si, že váš oblíbený režisér, autor, který je proslulý přestylizováním svých snímků, vizuálními hrátkami a experimentováním řekně, že by mohl zkusit takové nějaké dogma na svůj způsob. Ne, tohle nechcete vidět od někoho jako je Spike Lee. Už jsem opravdu dlouho neviděl takhle moc ošklivý snímek, z jehož sledování mi bylo téměř nevolno. Přidejde hroznou hudební dramaturgii, prkenné dětské herce a nezajímavý coming-of-age námět. Je až s podivem jak do nikam se podařilo navést slušnou scénu ze zhruba 3/4 filmu (i když v ní dojde na trademarkový kolejničkový záběr), ta zůstala nakonec úplně utopena, stejně jako Leeho malé cameo pizza poslíčka odkazující na jeho nejslavnější roli. Jsem celkem rád, že v době psaní tohoto komentáře jsme Spikeovo nezmarné léto přežili oficiálně pouze čtyři stateční (či bláhoví) čsfd uživatelé. 25 % ()