Tady budeme mít příležitost seznámit se s kačerem Billem a aligátorem jménem Aldo. Billovi sousedé tuto podivnou dvojici často zapletou do série neobvyklých a nebezpečných příhod. Aldo má kdovíproč se svými okřídlenými kamarády andělskou trpělivost, na rozdíl od jiných aligátorů bydlících poblíž, kteří si s kachnami nechtějí hrát – vždyť kdo to také kdy viděl, hrát si s jídlem! (oficiálny text distribútora)

TomX2

Zhruba takto by mal vyzerať americký animovaný seriál, ktorý v sebe má aspoň trochu kvality a originálnosti. Osobne nebol diel, ktorý sa mi vyložene nepáčil a každý má niečo do seba. Mimo to postavičky sú celkom sympatické a animácia je vzhľadom k roku produkcie fajn. Samozrejme to nie je nič svetoborné a sám od seba by som si to momentálne nepustil, no má cenu to pustiť menším, ktorí to istoiste ocenia. ()

Gemini

Kdybyste to nevěděli, tak tohle je umění;) No dobře, možná je to jen derivát umění, ale faktem je, že koncem sedmdesátých let vzniklo litografické dílo jménem "Sitting Ducks", které inspirovalo pro změnu na konci devadesátých let dětskou knihu, a podle některých prvků její zápletky byl natočen tento seriál. Který mohl být pochopitelně strašlivý, nebo tuctový, ale on je nad jiné zábavný. Je to samozřejmě hlavně pro děti, které se tu naučí třeba takové drobnosti, jako že není důležité vyhrát, ale čestně soupeřit (respektive že když aligátoří rodiče donutí kačery - a tučňáka - hrát hokej proti malým aligátorům, a kačeři po zásluze vyhrají, není správné je za to sníst;)) a podobně. A rodiče můžou pobavit narážky na různé filmy, nebo třeba to, že jakmile tučňák dostane do ruky hokejku, upadne do transu a střílí jeden gól za druhým, protože to mají prostě v krvi;) Faktem je, že jednotlivé díly mají děj, který má smysl, humoru je víc než dost a je přístupný všem, a po grafické stránce to taky není ani dnes žádná tragédie. A abych nezapomněl, úvodní znělka pro saxofony a bonga je naprosto boží, jak vám kdykoliv potvrdí výskot našeho sviště, kdykoliv ji zaslechne:) 80% ()

honajz2

Poprvé jsem tento seriál viděl, když jsem zapomněl vypnout televizi. Hrál jsem na mobilu dámu. Pak se tam objevilo tohle a řekl jsem si : Tak se na to podívám, proč ne. Po půl hodnice jsem byl příjemně překvapen. Díl měl hlavu a patu. A to u pořadů z déčka to tak často nebývá. Bratr se na to dívá celkem rád. Hned druhý den přemýšlím. Celková zápletka by i celkem ušla. Dejme tomu, příběh to má, má to i reálné zakončení (téměř vždycky). Proč ale dávám tři hvězdičky ? Hvězdička za děj, hvězdička za to, že je to dejme tomu normální, hvězdička za to, že na déčku hledat normální seriál, je téměř nemožné. Nemám rád 3D animaci (Což už jsem říkal několikrát), humoru tady také moc není (někdy se něco objeví), Nějaké díly jsou i nudné (z osmi dílu které jsem viděl tak dva) Nejprve jsem nepochopil, v čem to vlastně je, protože jsem neviděl pilotní díl. Když jsem si našel pilotní díl, tak jsem to nějak pochopil. Asi tak dva díly mě připomínali kousek z nějakého filmu. I tak mám problém dát víc. I když pokud si to rozmyslím a budu kašlat na jeden mínusový bod. A dám tomu o hvězdu víc. Možná... Možná se to dostane i o trochu víš než píšu, ale kdo ví ? P.S. : Doufám, že to neskončí jako dva mé dříve oblíbené seriály. ()