Ičinomija Kó je mladík, jehož životním mottem je „žít bez dluhů“. Bohužel při pádu z mostu do řeky je zachráněn Ninou, která se dušuje, že pochází z Venuše. Ač je to sebedivnější, Kó prostě musí splatit dluh, který má. Co tedy Nina chce? Peníze ne, moderní byt ne. Vztah, prosím romantický vztah. Kóovi se nechce, ale dluh je dluh, a tak se rozhodne bydlet s Ninou pod mostem, kde dostane novou přezdívku, Riku, a potká spoustu zajímavých „bytostí“. Dokáže Riku dát Nině to, po čem touží? (Zíza)

Zíza

Začátek se mi líbil víc jak anime, přišlo mi to takové živelnější, ale potom jsem se toho podivného humoru přejedla a už mě to moc nebralo. Pokud bych si měla vybrat mezi anime a hranou podobou, tak určitě hlasuju pro tu hranou. Herci byli vybráni dobře, každý se své role zhostil na výbornou. Všichni byli ujetí a nebyl problém jim to uvěřit. Ještě máme na paškále film, tak jsem zvědavá, co přinese. Ale vzhledem k tomu, že jak seriál plynul, tak i ty 20 minutové díly mě moc nebraly, tak mám pocit, že film pro mě bude velkou výzvou na dokoukání. Přeloženo. ()