Jošino Nao je mladá dívka, která neuspěje při přijímacích zkouškách na střední školu, kterou si vybrala. A tak se na doporučení dědečka rozhodne pro náhradní střední průmyslovou školu se zaměřením na elektrotechniku. Tenhle rok je tu 148 nováčků, z toho pouze 3 dívky. Co jen citlivou Jošino v takovém prostředí může potkat? (Zíza)

Zíza

Naprosto průměrné dorama, kde jedinou novou věcí bylo, že se děj odehrává v technicky zaměřené škole. Problémy, kecy hlavní hrdinky, archetypy spolužáků - to vše už tu bylo a lépe. Gokusen. GTO. Hammer Session. Yankee bokou ni kaeru. A věřím že všechny jmenované byly lepší. Je to takový seriál na pozadí, kdy se na něj nechcete nebo nemáte čas moc soustředit, ale chcete, aby vám něco hrálo v pozadí. Protože to nejlepší na tomhle seriálu byly ty dvě písničky omlívané dokola. A komedie to také moc není. Je to spíše otravné. No, je však možné, že se někomu zalíbí. Přeloženo. ()

andiek05

Pěkné, ale průměrné. Čekala jsem od toho více. Také mi to připomnělo Gokusen. Má to podobné rysy, ale Gokusen je prostě lepší. ()

Moiraine

Jsou to takové slabé 3*. Není to nijak špatné, jenom už několikrát viděné. Tentokrát tu máme studentku která svým nezdolným ganbare pomůže všem, ať už o to stojí nebo ne. Asi by to byly 2*, ale když se kluci snažili chovat slušně, tak mě to opravdu pobavilo. ()

Lex.San

Do téhle záležitosti jsem šel proto, protože jsem chtěl středoškolskou záležitost s trochou romantiky. A té se mi taky dostalo. Plusem navíc bylo téma jediné dívky ve třídě s hromadou kluků, kteří se chovají jako typičtí středoškoláci. Bylo zajímavé sledovat, jak si Nao poradí nejen s kluky, ale i s tím, že samotná škola na dívky moc nemyslí. To, že si krůček po krůčku vybuduje s celou třídou nějaký ten vztah bylo jasné, ale i tak mě těšilo se na to koukat. *** (7/10) ()