silentname

Ďalší animovaný seriál z Kanady, ktorý som pôvodne kedysi sledoval v nemčine na Super RTL. Roky som na to zabudol, no čo mi ostalo v pamäti bola tá chytľavá a melodická zvučka. Plus som to o pár rokov neskôr videl vo videu jednoho youtubera, ktorý označil tento seriál za jeden z najhorších animovaných seriálov, čo existujú. A ja som si iba povedal - "Vážne? Toto? Okey." Tak som si dal prácu, pozrel si spätne niekoľko epizód a vnútorne som nenadobudol pocit, že by to bolo hrozné. Okey, sú tu určité problémy, ale na druhú stranu mi Mona v niečom pripomína mňa keď som bol decko. Mal som tiež vyfantazírované vlastné svety, v ktorých som bol superhrdina a chránil svet a svojich kamarátov pred všetkým možným. A bola to zábava. Takže som Monine dobrodružstvá vedel dobre pochopiť. A je vtipné vidieť aká je pritom realita. Hold, dievča má veľkú fantáziu. Animácie nie sú najlepšie a možno mohli byť jendotlivé epizódy dlhšie, alebo aspoň trošku strašidelnejšie a potom by sme tu mali niečo viac nadčasové. Takto je to skôr pre malých divákov, ale nemám s tým problém. Je to okey na pozeranie. Hodnotenie: C ()