Kaka

Poslední epizoda je povedená. Brilantně zahraná, nejednoznačná, zdánlivě neúplná. Předpokládám, že z faktografického hlediska je to bez debat špička, nebyl by to Fincher a spol. pokud by to mělo být jinak a je velký předpoklad, že milovník žánru si udělal homework na jedničku. Některé příběhové odbočky ne úplně dovysvětleny, některé ne úplně dotaženy a uzavřeny, ale i tak bych měl chuť jít na další série. ()

Anderton

Atypickejšie už tvorcovia sezónu snáď ani ukončiť nemohli. Na konci predchádzajúcej epizódy sa síce našiel páchateľ, ale ono to bude pri tých 28 či 29 vraždách komplikovanejšie. A to až natoľko, že viacero vecí ostane otvorených. Je to ale dobre, pretože tu cítiť skutočný dotyk s reálnou prácou vyšetrovateľov. Môže to však priniesť aj určitú divácku frustráciu, myslím v prvom pláne. Prekvapivo končí aj Billova dejová línia. Ako to bude, ak vôbec, s treťou sériou, nevieme, ale finále dvojky akoby s ňou do určitej miery rátala. ()

Frajer42

Spoilery! Velice důstojné zakončení velice důstojné série. Snad s výjimkou nemastného pilotu cítím velkou spokojenost s touto sérií. Troufnu si říct, že i černí diváci jsou velmi spokojení, že se někdo pověnoval i jejich problémům. Skvěle fungovaly dialogy i samotný průběh vyšetřování. Konečně někdo krásně ukázal, že práce vyšetřovatelů nespočívá pouze v častých honičkách a obrovských přestřelkách, nýbrž že se jedná o pozvolnou činnost, která obnáší především nekonečné čekání a sledování. Právě zvýšená míra autentičnosti, ve srovnání s ostatními seriály, působí jako svěží vítr a činí tento seriál výjimečným. Nezbývá nám mlsným divákům nic jiného, než se těšit na na další sérii, která s nejvyšší pravděpodobností přijde, neboť si nedovedu představit scénář, ve kterém by na sebe seriál nevydělal. Vskutku podařená záležitost. ()

Necrotongue

S finální epizodou druhé série jsem byl velmi spokojen. Nenarazil jsem v ní na žádná hluchá místa a tvůrci opět dokázali, že tento seriál netočí jen proto, aby ho lidé mohli používat jako zvukovou kulisu k neoblíbeným činnostem. Zase jsem se jednou výborně bavil a zdejší mix fikce a skutečných událostí na mě skvěle fungoval. ()

ALIENka_

Tak je to tady, konec druhý série, a co jsem slyšela, tak i konec celýho seriálu. Což mě, nebudu lhát, celkem sere, jelikož konec vůbec nepůsobil jako konec (dobře možná napůl, ale stejně). Objevil se totiž další vrah a mně teď zbejvá jen zklamání, že se o něm už nejspíš nikdy nic nedozvím. Nancy opustila Billa, takže celý naše slavný trio skončilo samo. Hádám, že je těžký žít s FBI agentama? Bill si to každopádně nezasloužil, ale tak, co se dá dělat. It is what it is. Hodnocení: Tak za 2 roky nebo nikdy zdar!/10 ()

Trevor

Holden spoločne s Billom zatknú a snažia sa obviniť muža, o ktorom sú presvedčený že vraždil narazia však na neochotu prokurátora podať obžalobu. Wayne si tak ešte chvíľu užíva slobodu, nakoniec sa však nájdu dôkazy aby ho obvinili aspoň z dvoch vrážd. Holden sľúbi, že na prípade bude pracovať aj ďalej, to však už vedenie FBI zamietne.Chlapík v Kansase pokračuje v sadomasochizme...Asi najlepšími momentmi sú tie, kde černošky obviňujú Holdena že usvedčil černocha iba kvôli farbe jeho pokožky.Pretože presne tak to je. Iba oni sú obeťami nespravodlivosti na celom svete. ()

LachtanShows

Jsou seriály, u nichž jsem za přepálenou stopáž v poslední části nesmírně vděčný (viz Ozark), ale tady jsem se už spíš zděsil a čekal na vzdálený konec. Mindhunter byl pro mě dobrý seriál s úžasnou dobovou atmosférou. Ale už rozhodně ne s jakýmikoli aspekty, které by mě donutily prahnout po další sezóně. ()

warrenur

Ze ma koniec rozcaruje som ocakaval, a bolo mi jasne, ze take jednoznacne ako by som si prial, to nebude...posledny televizny prispevok a Holdenov vyraz so spinavou koselou v ruke to cele perfektne vykresluje. Kazdopadne dost dobra kriminalka. Akurat, porovnajuc postupy, sledovacky FBI tu a vo vybornych The Americans, vas nuti sa pytat, ci je FBI zobrazena tuna vobec kompetentna vo svojej praci. Ale chapem, kolko veci im komplikovalo zivot a tiez vysetrovacie postupy v "plienkach". ()

Najt

Finále bylo svým způsobem vynikající, solidní vyšetřovačka a snaha usvědčit podezřelého, samotný závěr ale nepotěší. Úplný závěr pak nechápu. Nechci kazit hodnocení epizody kvůli pěti minutám, ale konec i přes to, že kvalitní, nebyl úplně uspokojivý, jenže pokud seriál vychází ze skutečných událostí tak je to pochopitelné. ()

PaTeXx

O hvězdičku víc dávám za tu nechutnou a pochmurnou realitu (hlavně když čokoládové maminky vyčítaly Holdenovi že zabásnul černocha), jejíž zpracování bylo až moc příhodné, jinak tahle epizoda měla čtyřkový feel. ()