Ouwen

Jedna z nejvíce frustrovaných epizod, se kterou jsem se kdy setkal. Groff je absolutní king, každá scéna s ním je zážitek a dostanu se mu do hlavy, jak frustrující a vyčerpávající, je to vyšetřování protože razítka, papíry a birokracie. Jeho postava je nadčasová, přemýšlí mimo škatulky a tenhle díl napnul plachty této filozofii. Jediný co mi vadí, je zbytečná vyhrocenost u toho lesbického páru, to je otřesný klišé. ()

Najt

Tým se naplno ponořil do vyšetřování vraždícího chaosu v Atlantě. Konec s křížem byl perfektní. Zdánlivě bezvýchodnou situací je momentálně naše behaviorální jednotka celkem frustrovaná. Billův syn je stále divný, snaží se být více doma a tak pendluje sem a tam no a Holden je posedlý vyšetřováním. Co mi vadí je, že je od začátku druhé řady tvůrci trochu jeho postava zesměšňována. Zbývají poslední dva díly. ()

Anderton

Podľa mňa skôr taká predpríprava na finále, kedy konečne chytíme vraha a vyriešime záležitosti s Billovým synom. Holden dostane skvelý nápad, ktorý musí ale prejsť cez miestnych mudrlantov, čo nebude najjednoduchšie, ale jeho argument, že či má niekto lepší nápad, ako prilákať vraha na miesta činov, je v podstate nepriestrelný. Skrátka sa tu trochu viac naťahuje čas, než v obvyklých aj tých najlepších dieloch Mindhuntera. ()

Necrotongue

Chaos v Atlantě se zdárně šířil i v této epizodě, všechny ostatní záležitosti tvořily jen nedůležitý šum v pozadí. Původně jsem uvažoval jen o tříhvězdičkovém hodnocení, ale kříže rozhodly ve prospěch čtvrtého kousku. Nejtragikomičtější na celé situaci bylo to, že byla z větší části pravdivá (až na drobné úpravy tvůrců). 4*- ()

ALIENka_

I přesto, jak je Mindhunter vážnej a temnej, někdy prostě neodolám a musím roztáhnout koutky do širokýho úsměvu. Sakra, neříkejte mi, že vám Holden běžící přes celý město s křížem na zádech, jako sám Ježiš, zatímco na něj z balkónu pochybovačně koukaj přihlížející, nepřipadal aspoň trochu k pousmání. Každopádně, radostná chvilka moc dlouho netrvala, protože následná scéna pod kostelem mě temnou atmosférou opět odpálila do jiný galaxie. Ale ocenila bych, kdyby se to trochu někam pohnulo, nějak jsem si u tohohle seriálu zvykla na víc vrahů, takže když se řeší jedna vražda moc dlouho, no prostě je to moc dlouho. :D Hodnocení: doufám, že finále bude stát za to/10 ()