Trevor

Muž z Kansasu sa v miestnej knižnici dostane do konfliktu s brigádnikom. Bill rieši problémy najmä s manželkou Nancy a Brianom, ktorý má stále traumu kvôli skutku ktorého sa s kamarátmi dopustili zatiaľ čo Holden pomáha v Atlante pri pátraní po vrahovi detí a neodporúča zatknúť muža, ktorého nepriame dôkazy spájajú s jedným z miest činu, pretože nezapadá do jeho profilu - je beloch. Po strastiplnom dopozeraní seriálu Daybreak je Mindhunter doslova balzamom na dušu. ()

Kaka

Pochopitelně se nepodařilo zopakovat napětí a dechberoucí střet dvou tak odlišných světů jako v předešlém díle, ale i tak Mindhunter ani za půlkou nepostrádá napětí a není nouze o zajímavý vývoj situace kolem další aktivních vrahů, stejně tak je zajímavé, sledovat konfrontaci osobností na straně zákona a tahání za nitky v politických kruzích. ()

Anderton

Ako sa dalo čakať, po zbieraní múdrostí od páchateľov pomaly prechádzame k ich zúžitkovávaniu v praxi a dočkáme sa aj cool zatýkania s množstvom policajných áut, helikoptérou, húkačkami a nechcenými novinármi. Každopádne opäť začíname vo väzení, kde nám ďalší pánko rozpráva o tom, prečo chudák musel pomáhať pri vraždení. Linka s Billovým synom napínavosť tej ústrednej nedosahuje, čo ale nevylučuje možnosť, že bude mať skvelé vyústenie. ()

Frajer42

Spoilery! Tak to vypadá, že už i širší veřejnost jeví zájem o mizející malé černoušky, takže naše partička FBI se bude zřejmě postupně pokoušet zúročovat informace z rozhovorů v praxi a pokoušet se dopadnout pachatele (vsázím stále na brejlatého negra, který ve mne na první pohled vzbuzuje nedůvěru a není to způsobeno pouze barvou jeho kůže). Opět příjemné tempo a postupné rozplétání sítí. Soukromým životům hlavních aktérů je věnováno pouze nezbytné minimum prostoru, takže se tvůrci vyvarovali i tomuto častému nešvaru. Je opravdu radost sledovat seriál, kde zřejmě všichni zúčastnění přesně vědí, co mají dělat. ()

Necrotongue

Už jenom čekám, až malý Brian rozdělá první oheň a umučí nějaké zvíře, aby zkompletoval "vražednou triádu". Situaci v Atlantě se tvůrcům podařilo natočit výborně, ten chaos poměrně přesně odpovídá všemu, co jsem si o případu Waynea Williamse přečetl. ()

ALIENka_

Billův kluk se pěkně vybarvil, ten je jasnej psychopat, a vypadá to, že to už došlo i samotnýmu Billovi. Sakra, na vznik tohohle budoucího seriovýho vraha mě snad baví koukat víc, než na samotný vyšetřování, sama to nechápu. :D Jen tak mimochodem taky vám přijde, jakoby jeden díl byl celá série? Teď nemyslím, že je to tak úmorně dlouhý, že čekáte nakonec, ale jak je toho hodně v jednom dílu, někdy mi přijde, jako když to byla pomalu celá série. Hodnocení: mám osobní podezření na brejlatýho cápka, a podle Holdenova výrazu na konci jsem si tím skoro jistá (stejně to nakonec bude někdo jinej, už to vidím)/10 ()

LachtanShows

Sice se mi líbí, že tahle kriminálka nezapomíná ani na prokreslování jednotlivých hlavních postav, já ale Netflixu nikdy nebudu tolerovat jeho přehnaně okatou potřebu poukázat na LGBT komunitu. Zvlášť v projektech, kde je to absolutně bezpředmětné. ()

Najt

Masáž, z pohovorů rovnou do terénu. Naše behaviorální jednotka se plně vkládá do Atlantského případu a rázem tu máme vynikající kriminálku. Problémy s Billovým děckem pokračují a Wendy stále randí. ()

PaTeXx

Celkově se zlepšila atmosféra a případ nabírá na obrátkách. Začínám si v hlavě vymýšlet první teorie a možném vrahovi a u Briana se jenom čeká, kdy zase anihiluje nějaké děcko. ()