janesX

Asi najslabší diel z doterajších jedenástich. Snaží sa to byť za každú cenu cool, oukej .. ale väčšina dialógov pri tom pôsobí veľmi neprirodzene, jak keby vám doslova čítali každú vetu z knižky (nie každá kapitola v každej knihe sa stopercentne vydarí). Ďalšia vec je, že za 50 minút sa nestalo nič, celý čas sa prešľapovalo na jednom mieste, len samé blá blá blá.. Tento diel by sa vošiel do desiatich minút, aj to by už nudilo. Dávam si definitívne pauzu, možno a asi (a zrejme) takú, nenávratnú. 45%. ()

ALIENka_

Holden je pěkně v prdeli - všechny ty rozhovory, vřelý objetí s výhrůžkou smrti od Kempera, a ještě mu nadřízenej na rovinu řekne, že je kokot a může za jeho odchod do "důchodu". Ani se mu nedivím, z toho bych taky byla v prdeli. No a to by bylo tak všechno pro tenhle díl - klasickej úvod do začátku série, kde se nic neděje. :D Hodnocení: tentokrát máme jenom 9 dílů, tak snad bude druhá série aspoň pořádně našlapaná sakra/10 ()

Frajer42

Pilot se nese v běžném rytmu pilotů - tedy stojí za hovno. Seznámení s postavami na počátku první série jako divák pochopím. Seznámení na počátku druhé série mi přijde poněkud bezvýznamné. Na cestu do duše některého sériového vraha se bohužel nedostalo, protože divák musel sledovat raději nudný soukromý život hlavních aktérů. Pokud se hlavní hrdina hodlá roztřást při každé píčovině, tak to se tedy z ohledem na jeho profesi nemáme nač těšit. Obrovská ukecaná nuda a těžký stereotyp. Snad se s příchodem dalších dílů roztočí kolečka na podstatně vyšší otáčky. ()

Anderton

No opäť je pilot série skôr slušný rozbeh, než plnohodnotná epizóda. Riešime, čo s Holdenom a zisťujeme, že sa vracia, ale bude musieť byť závodným koňom s klapkami na očiach. Jeden člen tímu odchádza a v tomto smere nás čaká prekvapivé rozuzlenie. S novým prípadom začíname veľmi opatrne a na dialógy so zločincami zatiaľ nedošlo. ()