Zlo má tuhý korienok. Vo filmovom štúdiu na Goodnight Lane záhadne zomrie jeden z pracovníkov. Majiteľ tuší, že na mieste sa odohrávajú paranormálne aktivity, ale nikomu o svojom podozrení nepovie. Duch, ktorý na Goodnight Lane prebýva, sa vzápätí rozhodne odhaliť tajomstvo svojej minulosti a zároveň nikoho nepustiť zo štúdia von živého. (Marceloo)

hladass

Ale jo... Docela zábavné béčko, ve kterém je nositelem vtipu zejména natvrdlý, ale úžasně zahraný režisér béčkových hororů, v podání Billyho Zanea... Jinak není moc o čem psát... Příběh je stokrát ohraná variace na japonské duchařiny, vraždy jsou lehce gore a docela zábavné, herci odehráli v rámci možností své a kupodivu ani Danielle Harris mě příliš nesrala.:. Takže jako jednohubka, proč ne... ()

JASON_X

Čtvrtou dávám především za prvotřídního Zanea, od famózní Gervaisovy kreace v The Office jsem neviděl lepší personu "šéfa-blba-dobráka", nežli jeho. Plus pár dobrých a vtipných scének. Ale zachraňuje to až poslední půlhodina, protože od úvodního mordu si na další počkáme skoro hodinu. Ideální večerníček před spaním, když přijdete domů utahaní z rachoty a unaveni Sluncem. Intelektuální náročnost na nejnižším stupni, což v tomhle případě hodnotím jako pozitivum. Nejlepší scény: Samořezba střepy pod duchovním dohledem a Johnny & hřebíky. Nejhorší scéna: Letmý (díky bohům) pohled na silikonové cecky ve sprše. ()

kaylin

Pokud máte rádi nezávaznou podívanou, pokud chcete horor, kde těch hororových okamžiků není až tolik, ale nechybí, pokud se chcete u filmu bavit a nevadí vám, že to nebude něco originální, něco, co posouvá žánr naprosto někam jinam, tak se snímkem „Ghost of Goodnight Lane“ budete spokojeni. Billy Zane dokazuje, že je pro béčko jako stvořený a skvěle si to užívá. ()

Vena69

Věřte tomu nebo ne, ale spojení hororu a komedie je jeden z nejnáročnějších žánrů na provedení. Vyžaduje opravdu velké ambice a perfekcionismus, aby byl takový film vtipná komedie a zároveň děsivý horor. (Typicky jeden z těchto žánrů prostě vypadne a zbyde jen jakási trapná parodie na horor.) Tady se to ale opravdu povedlo. The Ghost of Goodnight Lane je opravdu výborný film, který nabízí dokonale jednoduchý humor (tak blbý aby byl vtipný, ale ne zase cringe), pár dokonalých hlášek z úst geniálního Billyho Zana a naproti tomu i děsivé a dokonale načasované jumpscary, výborný gore a pořádně hutnou atmosféru. Když k tomu pak film přidá i pár nádherných hereček, zajímavý příběh, nemůžu než prohlásit, že jsem naprosto spokojený. Ano, jedná se o nízkorozpočtový film, takže je tady jeden slabší vizuální efekt a asi bylo možné z tohoto námětu vyvařit ještě trochu víc - konec mi připadal trochu moc rychlý, ale na 9/10 to dosáhne určitě. Svým způsobem mi The Ghost of Goodnight Lane připomíná první Vřískot - je tak akorát self aware, vtipný, kvalitní horor a opravdu hodně jsem se u něj bavil. ()

George Stobbart

Štáb malého filmového štúdia sa snaží dokončiť prácu na novom horore, no začne im tam vyčíňať ženský duch; rozzúrený, že štúdio sa má nadobro zavrieť a o jeho osude nik nevie. Sympatické a zábavné duchárske béčko, s jemným komediálnym nádychom a prekvapivo kvalitnými a krvavými úmrtiami. V rámci námetu a rozsahu deja dokonca cítiť aj (zbytočne) väčšie ambície, ktoré sa však zrejme stratili v priebehu spracovania, i keď som rád, že ten film po rokoch vôbec konečne vyšiel. Herci sú vcelku známi a trefne obsadení, audio-vizuál je na nezávislácke pomery v pohode, ale stopáž je trochu zdĺhavá a kvalita kolísavá. Ale aj tak dobre, u mňa silné 3*. ()