Sitcom o Chelsea Hanson (inpirovaný životem spisovatelky Chealse Handler), která je obyčejnou barmankou v Los Angeles, ale svůj život si užívá naplno a bez výčitek. (topr harley)

michalkop

Po prvním dílu musím prohlásit, že to není taková katastrofa, jak tu někteří píšou. Nejlepší komediální počin této sezóny, co jsem viděl. Oproti New Girl daleko vtipnější, s bohatším dějem a příjemnějšími a výraznějšími herci. Uvidíme, jak se to vyvine po pár dílech. Chelsean hlubší hlas mi k ní taky moc nesedí, ale na to, že má de facto představovat téměř notoričku, to něco do sebe má. Taková dáma by asi měla mít obhroublý vychlastaný hlas... ()

LukeUp

Jako ono to nemusí být ani tak špatné, ale já prostě nemůžu překousnout hlavní postavu v podání Laury Prepon, která už je mi strašně nesympatická od dob, kdy jsem ji viděl v How I Met Your Mother. Po pilotu dávám dvě hvězdičky a uvidíme, jestli se to zlepší... Edit: Po pěti dílech musím navýšit na 4 hvězdy, vtipný seriál, Laury si mě získala a zamiloval jsem se do barmanky fiflenky. :D Sympatický seriál. ()

Domec

Konecne serial, ve kterym maj jako nabozentsvi vodku a hlavni hrdinka s usmevem holduje alkoholu, to prece musi dopadnout dobre ne? To byly moje prvni dojmy po sice ne tak uzasnym traileru, ale ja se stejnou virou jako Chealse jsem pevne doufala v neco, co bylo evidentne nad autorovi sily. Serial je suchej s nevtipnejma forama, pomalym tempem a ne moc dobrejma hercema. Zklamani. (1* za "are u there vodka? its me, chealse.", jeden z mala tech dobrejch joku co padly) ()

fixaman

Po prvním dílu jsem myslel, že se na to vykašlu, protože ten byl úplně trapný.. Ale zkusil jsem ještě další dva a seriálu jsem podlehl.. Chelsea je ohromně sympatická postava, Dee Dee je pak nejvtipnější postava od Phoebe z přátel :-) A celkově je prostě tenhle seriál povedený.. Je to obrovská škoda, že zrovna pilot jako jediný díl nestál za nic.. Jinak to mohlo mít diváku několikanásobně víc.. :-/ ()

starblade

Po třech dílech si nemůžu odpustit komentář. Myslel jsem si, že letos to s komediálními seriály bude lepší, že se najde nějaký, který mi vynahradí Dva a půl chlapa a HIMYM, ale bohužel ani tento seriál ani jiný mi neposkytl to, v co jsem doufal. Laura Prepon se snaží hrát, ale moc jí to nejde a ostatní postavy(herci) nijak děj neoživují. Místo k Bohu se modlit k alkoholu, no nevím ale nějak mně to neohromilo. Na můj vkus tam prostě chybí více vtipných scén než tam doposud bylo. Myslím si, že druhé série se nedočkáme a jestli ano tak doufám v nějaký nový dech. Jediné, co se mi nejvíce líbí je Ali Wong, protože svým způsobem je opravdu pěkná a její role(ochranka-číšnice) by měla mít větší prostor. Proto zatím jen *** EDIT: Jen pár slov. Buď seriál není úspěšný kvůli době, kdy je vysílaný a nebo je to prostě o ničem, Tak či onak seriál si držel stále svoji úroveň, kterou nám ukázal na začátku, proto stále *** ()

• Seriál se měl původně jmenovat Are You There Vodka? It's Me, Chelsea. (Mara12)
  • Námět seriálu vychází z autobiografické knihy Chelsea Handler, autorka si v seriálu zahrála postavu Sloane, sestru hlavní hrdinky. (Mara12)