Talk-show Jarmily Lajčiakovej.  Rodinný tandem, ktorý tvorí známy hosť a člen jeho rodiny, v talk show Jarmily Lajčiakovej predstaví úspešných ľudí a to aj z pohľadu verejnosti neznámeho, tichého partnera. A práve tento pohľad môže mnohé objasniť a v konfrontácii dokresliť celkový obraz cesty k úspechu pozvaného hosťa. Ambíciou programu je prinášať pozitívnu motiváciu bez pátosu, s nadhľadom a vtipom, prípadne aj s drobným iskrením v rôznych oblastiach života či už umenia, vedy, kultúry a športu. (oficiálny text distribútora)

Marek1991

Vysoko kvalitný komunikačný program. Dialógy s významnými ľuďmi trochu inak, na celkom príjemnú nôtu. Jarmila Hargašová - Lajčáková je príjemným prekvapením, hlavne preto, že začínala ako výborná športová moderátorka a cez moderovanie hlavných správ, či rôznych akcií dokázala, že aj táto oblasť jej celkom svedčí. Najviac ma zaujal diel s Milošom Pietorom a Máriou Pietrovou, mojou obľúbenou moderátorkou športových správ. Je to ako osud, že sa v tom diely stretli dve ženy, ktoré som obdivoval a obdivujem, navyše Mária je prekrásna. V tomto sa tu nikto na nič nehrá, nehľadá senzácie, ale príjemne poodkrýva súkromie, udalosti a názory zo života pozvaných hostí. Spolu s Portrétom to patrí k najlepšiemu, čo v tejto oblasti Slovensko na svojich obrazovkách má. Aj keď si to žiada troška vylepšiť, môžem tomu len zatlieskať. ()