Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionár, ktorého úprimné nadšenie je nákazlivé a to aj v časoch, kedy jeho nezlomný optimizmus a energia sú jediným bohatstvom, ktoré má práve k dispozícii. Barnum začína svoju životnú cestu vedúcu až k hviezdnemu úspechu s prázdnou peňaženkou, zato však s hlavou plnou fantastických nápadov. Vďaka nim vytvorí a postupne zostaví fascinujúcu show zaplnenú úžasnými žonglérmi, tanečníkmi, akrobatmi, fúzatými speváčkami, najsilnejšími, najmenšími aj najvyššími mužmi. Z jeho predstavenia sa napriek mnohým predsudkom stáva celosvetová senzácia. A Barnum dokáže úspech svojej show náležite podporiť pomocou dovtedy nevídanej reklamnej kampane, ktorá mu vyslúži označenie “princ humbuku” a jeho meno sa stáva synonymom pre poriadne nafúknutú propagáciu. (CinemArt SK)

Minikax

Dopozerala som to len preto ze ja vzdy dopozeram to co zacnem ale mna to vobec neoslovilo a bolo to zvlastne vidiet volverina tancovat a spievat ale islo mu to uzasne preto 2* ()

stuj

Tý jo, Hugh Jackman tu válí. Jde vidět, že má talent i na něco jinýho, než jen na akčňáky. Hodně to táhne. Show a songy jsou povedené. Příjemné překvapení. ()

splaty

Muzikály nedokážu pojmout. Nechápu spojení hudby a filmu. Zpívanou odpověď na vyřčenou otázku můj mozek prostě neumí zpracovat. Tahle hudba byla moc dobrá, krásné hlasy, ale příběh mě neunesl. ()

Soronthur

Znovu tu máme životopisný film ktorý očarí. V tomto prípade je to muzikál. Hlavná postava Hugh Jackman, ktorý si zahral hlavnú postavu, zas dokázal, že vie spievať tak, ako to už predviedol vo filme Miserábles. Film má dobrý spád, dej sa snaží kráčať podľa skutočných udalostí, hudba, kostýmy ako aj kulisy svojou farebnosťou a originálnosťou vtiahnu diváka do sveta zábavy presne tak o čo sa snažila i skutočná postava 19. storočia P. T. Barnum. ()

Allesandra.W

Za mňa rozhodne najlepší muzikál tejto doby a vôbec jeden z najlepších, ktoré som videla. Herecké obsadenie ani lepšie nemohlo byť, Hugh každopádne opäť nesklamal. Film ma bavil od piesni, cez efekty, zaujímavé postavy a samozrejme svojím krásnym príbehom, ktorým sa snažili autori vyzdvihnúť akúkoľvek diskrimináciu a inakosť, čo sa im aj podarilo. ()

IvanIII

Muzikál o splnění snu, o touze být větším, dokonalejším za cenu ztracení sebe sama. Naštěstí všechno dobře dopadne! Zajímavé prostředí cirkusu dodává filmu trošku jiný rozměr a tak každý dokáže rozlišit a nezapomene na co vlastně koukal. Jediné co mě osobně mrzelo, bylo opakování některých skladeb, jako by autor neměl co nabídnout. ()

Reyer

Úžasná muzika, skvělé dobové kostýmy, neúnavní tanečníci. Takhle má vypadat moderní a chytlavý muzikál. V mnoha směrech mi připomínal muzikál Bídníci (Les Misérables 2012). Hugh Jackman v obou případech ukázal, že není jen svalovinou a testosteronem nabitý muž. Ale že dokáže být citlivý, kvalitní herec a také dle mého názoru skvělý zpěvák. Za mě 80 % a vřele doporučuji pro všechny, kteří mají rádi: relax, hudbu, filmy postavené na historických postavách. ()

aznaho odpad!

OMG! Jsem šťastný, že mám vlastní názor. Ploché, tupé, umělohmotné NIC. Nicméně, znám lidi, co to viděli 3x. Gratuluji, Enjoy. ()

Dajman

Krásny film, úžasné efekty a famózny Hugh Jackman..... úplne sa do toho vžil. Hodina mi zbehla ako nič. Michelle Williams veľmi nemusím, ale do tohto filmu je priam stvorená. Presne zapadá ako keby bola z tohto obdobia. Rebecca Ferguson je tiež okúzľujúca. Famózny očarujúci soundtrack, miestami som mal až zimomriavky. Proste za mňa 5 hviezd a okamžite medzi obľúbené :) Jediné čo ľutujem je to že som to nevidel v kine :/ ()

sewe

Pro mě nejlepší muzikál poslední doby. Hugh je tam prostě excelentní. Příběh psaný životem - na jedničku. Miluju to! ()

Olafvolafka

Film o chamtivém pokrytci, který využívá slabších jedinců k vlastnímu užitku - bohužel tohoto pocitu jsem se v průběhu filmu nedokázal zbavit. Pokud si ale člověk nasadí růžové brýle a kouká se na film s jistou špetkou optimismu a naivity, dostane od filmu to nejlepší z jeho žánru - skvělou a velkolepou podívanou. Hudba, choreografie, efekty, herci a dokonce i ten sentimentální a schématický příběh, to vše se ohromně povedlo a v průběhu sledování filmu jsem se ani na okamžik nenudil. Na film jsem se začínal dívat se spíše ne moc pozitivním očekávání, brzy jsem ale změnil názor a už od prvních okamžiků mne film zcela pohltil (a to nejsem fanouškem muzikálů). Největším plusem filmu je zpracování a pak především hudba, takhle chytlavou hudbu jsem snad v životě neslyšel v žádném jiném muzikálu (snad jedině La La Land by dokázal konkurovat). Film mne opravdu překvapil. ()

Ganka

Největší showman se snaží napodobit Moulin Rouge a dosáhnout minimálně stejného úspěchu, ale tak nějak to nefunguje. Příběh je povrchní, písničky nudné a Michelle Williams studená. Jedné, co si člověk z filmu odnese jsou pěkné vousy babochlapa a hluboké oči akrobatky. ()

alpaka

Tohle mě smahlo jak rozjetej naklaďák vrabce. Zasekl jsem se v žebrování přední masky a pořád mi to zní v hlavě. Ty písničky i to sdělení. Jo, já vím, je to Bollywood v Hollywoodském podání, ale prostě je to důkaz, že když dva dělají totéž není to totéž. Nejen songy jsou skvělé, ale i choreografie ("milenci na laně" jsou prostě úžasní a neuveřitelní). Každá píseň posouvá děj dál a dál. Díky nepřemrštěné stopáži je to super zábava od začátku do konce. Kam se hrabe tak strašně adorovaný LaLaLand! On prazdný Gosling s výrazem Nicolase Cage sedí spíš na zmateného robota v Blade Runnerovi než do muzikálu. ()

Chenile

Co pisnicka to HIT... (i proto dnes muzem predelavky techto pisni slyset v radiich)... co od muzikalu vice cekat? Pribeh? Proc.. Jeden z nejlepsich muzikalu vsech dob, jednoznacne. ()

Dwayne47

neviem ako vy , ale ja tomuto filmu dávam plnú palbu , od samého zaciatku az po koniec je to absolútne parádne, super fakt chytlavé songy, situácie , atmosféra, dej, tento film u mna predčil stokrát mocnejšie celý A Star is Born aj Bohemian Rhapsody nech si vraví kto chce co chce, je to absolútna špica ktora chytí človeka od samého počiatku az po koniec za srdce , nehovoriac o famóznom Hugh Jackmanovi, na tohto herca sa parádne pozerá, ide z neho mega charizma a je to proste ,,,švihák'''' akých je na filmovom pódiu málo... parádne tu ukázal ze je skvelý wolferine ale aj muzikálový týpek nakoľko táto roľa mu totálne sedí a zahral ju na 170% :) .... dokonalé. ()

Největší showman se vrátí

Největší showman se vrátí

27.02.2019

Zatímco hvězdný australský herec Hugh Jackman (Logan, Hlavní kandidát) vyráží na své světové turné The Man, The Music, The Show, inspirované nejen jeho mnohačetnými muzikálovými rolemi, ale také… (viac)

Cats si vyškrábnou na Star Wars

Cats si vyškrábnou na Star Wars

01.09.2018

Studio Universal stanovilo oficiální premiéru nové verze muzikálu Cats s Taylor Swift a Ianem McKellenem na 20. prosince 2019. Znamená to, že snímek režiséra Toma Hoopera (Králova řeč, Bídníci)… (viac)

Disney je zase rekordní

Disney je zase rekordní

29.06.2018

Ať už na letošní blockbustery říkáte cokoliv, jedna věc nelze Hollywoodu upřít – umí si na sebe slušně vydělat. V posledních letech se to daří zejména studiu Disney, díky kterému už pokladny… (viac)