Love Automatic - Nightmare

Animovaný / Krátkometrážny / Hudobný / Horor
USA, 2011, 4 min

Réžia:

Lee Hardcastle

Videoklip skupiny Love Automatic, který spáchal velmistr zvrhlé plastelíny Lee Hardcastle, pojednává o malé skupince lovců duchů, paranormálních výzvědníků, kteří se uhodlali za pomoci televizních kamer prozkoumat jednu záhadnou záhadu záhadného domu. (Tom_Lachtan)

Tom_Lachtan

hroznej, ale fakt pitomej hudební doprovod ubírá Nightmare na zábavnosti i dynamice, ale chápu, je to vlastně hudební klip a ne film... Jinak se Lý Tvrdohrad zas předvedl v tom nejlepším světle. Edit: Sice pitomá, ale chytlavá, sviňucha jedna písňoidní ()

SOLOM.

Takový slabší plastelínový videoklip, ovšem s vcelku slušným hudebním doprovodem Love Automatic. Co se děje týče, viděl jsem už tedy mnohem lepší plastelínovou show, nicméně všechno zachraňuje právě hudba. Nic extra, obyčejný průměr. ()

corpsy

Áno, aj takto sa dajú vyjaviť pocity. Ono vlastne sú to len pocity fandu, ktorý ale vie, čo je to pocta žánru. Aj keď je to v plastelíne. ()

ivishka

Plastikový psycho-hororový kraťásek s perfektní hudbou. Originální a ničím nedotčené. Škoda, že takových věcí není více. ()

hhannie

S hudbou jsem problém neměla, vlastně se mi celkem líbí, ale! k ději vůbec nepasuje. Po celou dobu jsem měla pocit, že ji tam někdo "přimontoval" dodatečně, ne že se jedná o videoklip. Nejspíš mi chyběly výkřiky obětí a zvuk motorovky. ()