Sakuraba Miko je novicka a má brzy odcestovat do Říma, aby se plně oddala Bohu. Jenomže se objevuje manažer jejího bratra - dvojčete Mia a prosí ji, aby za bratra zaskočila při podepisování životně důležité smlouvy. Miko nakonec souhlasí, že pro jednou se za bratra převleče a udělá, co se po ní chce. Ale z jednoho dne se vyklube dnů více a nikdo nesmí zjistit, že je dívka. Ani ti tři hudebníci, se kterými je nucena žít. (Zíza)

Zíza

Pokud si toto pustíte před korejským seriálem, vyhráli jste, pokud ne, tak i přesto se to nestane něčím otravným. Bavilo to, i když ne tolik jako You're Beautiful, ale to zřejmě proto, že jsem to viděla dřív. Moc pěkný hudební doprovod. Příběh, neb kratší oproti korejské verzi, utíká rychleji, není tam tolik míst, která chce přeskočit. Podržtaška nebyl tak protivný. Ale co sakra měl být ten první díl s těmi dětmi? Ach jo, prč ti Japonci ty fakani musí všude cpát?! No a konec... něco se mi nelíbilo, něco bylo fajn. Mám pocit, že zdejší zpěvačka zpívala lépe, než její korejská kolegyňka. Lepší 3* tak celkově i za japonský nádech tomuto příběhu (teda až na ty děti, vrrr; nic proti fakanům). Přeloženo. ()

Tsuki

Přiznám se, že jsem měla v plánu vidět nejdřív původní korejskou verzi (abych Korejcům tak moc nekřivdila, že dost kopírují od Japonců, a ocenila jejich nápady s tím, že tentokrát tomu s kopírováním bylo naopak), ale bohužel, musím se zahanbeně přiznat, že jsem se k tomu nedokázala donutit, a to především z důvodu, že mi vadí, jak Korejci příběhy zbytečně natahují, až je to místy nuda. V tomhle mi mnohem víc sedne japonský styl seriálů, které jsou délkou tak akorát. Takže nakonec jsem stejně nejdřív sáhla po tomhle titulu a musím říct, že dějově mi to přišlo opravdu vhod. Jasně, není to zrovna z nejlepších japonských seriálů, ale od dob Hanazakari no Kimitachi he jsem opravdu vysazená na dějové linky, kde se holka musí vydávat za kluka. Prostě mě ty komické situace hrozně baví. Tady se to sice poměrně rychle provalilo, že Mio je ve skutečnosti holka, ale i tak to byla zábava. Navíc v rámci romance to bylo pěkně zamotané a dokonce se našlo i pár chvilek, které jsem tak úplně nepředvídala (např. spoiler: nejdřív jsem myslela, že Mizusawa Reiko je ve skutečnosti matka jak Rena, tak dvojčat Miko a Mio, a že se ta romantická linka zvrtne právě na tomto...) Takže body za to, že to nebylo předvídatelné do nejvyšší míry, jak to tak někdy bývá. Navíc mi ve výsledku hodně sedly všechny hlavní postavy, tvořily hodně příjemnou čtveřici. Tamamori Júta a Fudžigaja Taisuke sice nikdy dřív v mém hledáčku nebyli a nejsem ani fanouškem japonské skupiny Kis-My-Ft2, ze které pocházejí, ale po tomhle seriálu jsem si je celkem oblíbila. Sice jsem celou dobu víc fandila Taisukemu a jeho postavě Šúovi, zatímco Júta Tamamori mě štval svými ksichty, kdy se mnohdy tvářil jak žába, ale nakonec jsem si je stejně oblíbila všechny. Takže musím říct, že celý seriál byl pro mě hodně příjemná záležitost. Přemýšlím, jestli teda ještě dám šanci i té korejské verzi.... jenže upřímně, cameo Jang Geun Suka, který má údajně být hlavní postavou v korejské verzi, mě od toho o to víc odradilo (ten se opravdu někomu líbí?? Mně přišel neuvěřitelně slizký a nesympatický....I když je pravda, že jsem ho tuším kdysi viděla v něčem jiném a tam mi tak odpudivý nepřišel...). No tak nevím. ~(4,2)~ ()

VeliiQ

Mně se asi nelíbí ten příběh :D Řekla bych, že je to tak nastejno s korejským You´re beautiful. Něco se mi líbilo víc tady něco tam, ale stejně nedám víc jak 3 hvězdičky. ()

Moiraine

Pro mě slabý pokus přiblížit se kvalitě korejské předlohy. Pár dobrých momentů, ale bylo jich málo. Možná Johnnymu tohle přišlo jako dobrý způsob, jak propagovat svoje chlapce, ale mě to neoslovilo. Těžko říct, jak by to působilo, kdybych to viděla dřív než You're Beautiful, ale teď jen průměr. Co mě opravdu potěšilo bylo cameo Jang Geun Seoka. Slabé 3*. ()

loveless

Miko se vždy chtěla stát jeptiškou a tak se pilně učí a brzy pojede do Říma. No, jela by, kdyby... kdyby si její bratr (samozřejmě identické dvojče) Mio nezranil nos a nemusel odjet na léčení do Ameriky právě ve chvíli, kdy se má stát novým členem slavné chlapecké skupiny A.N.Jell. Jeho manažera Mabuchiho totiž napadne, že Miko zachrání bratrův sen - podepíše smlouvu a tři měsíce za něj bude fungovat jako zpěvák. A jelikož je Miko hodné děvče (jeptiška, že jo), souhlasí a v rámci týmové spolupráce začne bydlet v domě se třemi pohlednými mladíky ze skupiny. A nebyla by to správná japonská romantická komedie, kdyby se Miko na první pohled nezamilovala do jednoho z "andělů". Původní korejské dorama je zřejmě známější, ale přesto jsem ho dosud neviděla, takže nejsem ovlivněná tím, jak se mi líbilo (i když představitel korejského hlavního hrdiny se mihne i tady a je to fešák). A chápejte, moje první dorama bylo před lety Hana Kimi (které je sice vtipnější a lepší, ale...), takže se přiznávám, opravdu jsem si to užívala a zkoukla v rekordním tempu. Herci byli fajnoví a v podstatě všichni sympatičtí, takže jsem fandila kdekomu. Každopádně Tamamori Yuta (dost dlouho mi nedocházelo, kterej z Gokusenu to je) je tu jako cukr - nezdravý, ale když ochutnáte, chcete víc :D Písničky, které zpívá Ren a Mio se mi líbily, ale opening a ending moc nezaujal. Dodatek: při sledování mě napadaly dvě věci - ráda bych dopředu nevěděla, že Mio je holka a pozorovala, jestli se vůbec někdy chová jak chlapec, a za druhé, jak jdou dohromady flitry a mužnost. ()